5 galingiausi elektriniai paspirtukai rinkoje

Elektriniai paspirtukai vaikams yra puikus būdas greitai ir patogiai nuvykti iš taško A į tašką B. Jie taip pat puikiai tinka mankštintis važiuojant į darbą, o tai yra papildomas privalumas. Be to, paspirtukai užima mažiau vietos nei tradiciniai dviračiai ar mopedai, todėl jie puikiai tinka miestiečiams, kurie neturi daug vietos sandėliavimui. Jei ketinate įsigyti elektrinį paspirtuką, kuris pakeistų automobilį ar paspirtuką kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal, pateikiame 5 galingiausius šiuo metu rinkoje esančius paspirtukus. Paspirtukai elektriniai ir elektrinis paspirtukas mieste – kokios kainos?

Razor itin lengvas elektrinis paspirtukas

Paspirtukai"Razor Ultra-light" elektrinis paspirtukas yra idealus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems patogaus ir lengvo būdo keliauti į darbą ar mokyklą. Paspirtukas turi 48 voltų akumuliatorių, kurio vienu įkrovimu galima nuvažiuoti iki 10 mylių, o maksimalus greitis siekia 10 mylių per valandą, todėl jį labai patogu naudoti miestuose. Šis paspirtukas yra itin lengvas, todėl jį lengva nešiotis ir jis idealiai tinka žmonėms, norintiems su juo keliauti viešuoju transportu. Jį taip pat galima lengvai sulankstyti ir laikyti. Paspirtukas "Razor" turi rankinį stabdį, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Jis taip pat turi ratuką, apsaugantį nuo pasvirimo, kad užtikrintų didesnį stabilumą ir kontrolę. Jis turi įkraunamą akumuliatorių, kuris įkraunamas iki 8 valandų, belaidį nuotolinio valdymo pultą, paleidimo mygtuką ir skaitmeninį ekraną. Plačiau: https://riedis.lt/lt/elektriniai-paspirtukai/365-elektrinis-paspirtukas-zero-11x-11.html puslapyje.

"eMio eSC Pro" itin lengvas išmanusis paspirtukas

Itin lengvas išmanusis paspirtukas "eMio eSC Pro" yra puikus pasirinkimas važiuojantiems į darbą ir atgal, kurie nori būti tikri, kad į kelionės tikslą atvyks saugiai ir laiku. Jis turi galingą variklį, kurio maksimalus greitis siekia 25 mylias per valandą, todėl yra itin greitas net ir kalvotoje vietovėje. Paspirtukas turi ličio jonų akumuliatorių, kuris vienu įkrovimu gali nuvažiuoti iki 15 mylių, o to daugiau nei pakanka daugumai kelionių į darbą ir atgal. Taip pat yra galimybė padidinti nuvažiuojamą atstumą iki 30 mylių įjungus paspirtuką į maitinimo šaltinį, pavyzdžiui, kompiuterį arba sieninį elektros lizdą. Dėl to šis paspirtukas idealiai tinka profesionalams, kuriems reikia laiku nuvykti į darbą net ir nutrūkus elektros energijos tiekimui. "eMio eSC Pro" turi skaitmeninį greičio, akumuliatoriaus įkrovos lygio ir nuvažiuoto atstumo ekraną. Be to, ant vairo sumontuotas valdymo skydelis, kad juo būtų patogu naudotis. Puiki šio paspirtuko savybė yra ta, kad jį galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant programėlę. Galingi elektriniai paspirtukai už gerą kainą.

Galingas elektrinis paspirtukas – pasitarkite su specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *