Mitai ir akumuliatoriai: kaip tinkamai jais naudotis

Kuo labiau rūpinsitės savo akumuliatoriumi – tuo ilgiau jis Jums tarnaus. Šiuo metu internete galima rasti labai daug informacijos, kuri yra susijusi su akumuliatorių panaudojimu. Deja, labai dažnai ta informacija ne visiškai atitinka realybę, tad norėdami būti tikri, kad tinkamai rūpinatės savo akumuliatoriumi – pirmiausia turite pasitarti su specialistais, kurie tiksliai pasakys, kokia priežiūra reikalinga ir kas gali užtikrinti ilgaamžį naudojimą.

Akumuliatoriai nėra lepūs, tačiau tik tinkama jų priežiūra gali užtikrinti, kad rezultatas pranoks poreikius. Pateikiame mitus, kurie dažniausiai apipina akumuliatorius ir trukdo ilgai jais naudotis.

  • Labai įdomus mitas, kuris dažnai sklando apie akumuliatorius yra tai, kad technika apsikrauna tuomet, kai važiuoja. Atrodo, kad akumuliatoriai kraunasi automobilio veikimo metu. Tai yra visiškai netiesa, kadangi norint, kad akumuliatorius tarnautų ilgai ir tvarkingai – reikalingas ir reguliarius jo pakrovimas. Pati mašina iš savęs nekrauna akumuliatoriaus.
  • Dar vienas įdomus mitas susijęs su akumuliatoriaus tikrinimu yra tai, kad tikrinti jo galingumą reikia tuomet, kai mašina yra užvesta. Tai yra klaidingas požiūris. Taigi, tikrinti akumuliatorių reikia išjungus mašiną. Tokiu atveju tiksliai matysite, kiek jums dar Jums tarnaus.
  • Kai kurie žmonės žiemos metu akumuliatoriui skiria daugiau dėmesio ir tai yra gerai, kadangi žema temperatūra jam tikrai kenkia. Tačiau prieš tai u=degti šviesas taip suteikiant galimybę akumuliatoriui apšilti – nesąmonė. Tai jam nepadės sušilti. Geriau mašiną laikykite garažą ir akumuliatorius paprasčiausiai neišsikraus.
  • Akumuliatoriai yra universalus? Ne. Kiekvieno akumuliatoriaus dydis skiriasi ir kiekvienai transporto priemonei tinka skirtingo dydžio akumuliatorius. Būtinai pasirinkite tokį, kuris yra pritaikytas Jūsų mašinai. Tokiu atveju būsite tikras, kad jis ilgai ir sėkmingai tarnaus, stabiliai įsidės.
  • Nusilpęs akumuliatorius negali pakenti automobiliui kaip kad kartais yra sakoma. Tačiau reikia atsiminti, kad norint sėkmingai naudotis transporto priemone – labai svarbu jį laikyti įkrautą.

Priežiūra turi būti atsakinga ir reguliari, tačiau pirmiausia labai svarbu pasirinkti tokį akumuliatorių, kuris tikrai Jums tiktų ir patenkintų poreikius. Pirmiausia – paieškos, o vėliau sėkminga priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *