Pasirūpinkime savo transporto priemonėmis žiemą!

Žiemos metu, kai lauke temperatūra nukrenta žemiau minuso – labai svarbu transporto priemonei skirti kuo daugiau dėmesio. Net ir tokiu atveju, jeigu ji stovi lauke ir atrodo, kad jokios priemonės negali užtikrinti funkcionalesnio jos panaudojimo ir paprasčiausiai išvengti žiemos šalčių gali būti neįmanoma – tai nėra visiškai tiesa. Kelios paprastos taisyklės leis mašinai sėkmingai peržiemoti. Akumuliatoriai akcija – sutaupyti ir džiaugtis galimybėmis, kurios garantuoja, kad mašina tarnaus ilgai bei sėkmingai.

  1. Pirmiausia reikia skirti dėmesio savo akumuliatoriui, kuris žiemos metu dažniausiai tampa labai lepus. Akumuliatoriai akcija leidžia sutaupyti perkant šią įrangą, tad siūlome sutaupytą investiciją skirti priežiūrai. Pasižiūrėkite, kad akumuliatorius visada būtų šiek tiek pakrautas, kadangi tuomet, kai jis yra išsikrovę – dažniausiai kur kas greičiau genda. Dėl šalčio kraunasi kur kas greičiau, tad tuo pačiu ir transporto priemonės genda dažniau.

  2. Taip pat reikia skirti dėmesį visai transporto priemonei, kadangi šaltis žalingas ne tik akumuliatoriams, tačiau ir visoms kitoms dalims. Taigi, siūlome laikyti transporto priemones garažuose. Jeigu šios galimybės šiuo metu neturite – tokiu atveju rekomenduojame apdengti jį brezentu, kadangi tai medžiaga, kuri puikiai sulaiko šilumą. Tokiu atveju transporto priemonė tikrai Jums tarnaus kur kas ilgiau ir tuo pačiu šaltis jai nebus baisus.

  3. Žinoma, jeigu važinėja su transporto priemone, kuri veikia naudojantis dujomis, tokiu atveju rekomenduojame pasirūpinti, kad transporto priemonėje visada būtų benzino. Daugelis skundžiasi, kad panaši problema yra ir turint dyzelines transporto priemones. Išvenkite žieminių išdaigų ir leiskite sau sėkmingai pasiekti kasdieninius tikslus.

Žiemos metu padidintas dėmesys transporto priemonei tikrai yra būtinas. Kad ir kaip norėtųsi gyventi be papildomo dėmesio mašinai – tačiau kelios minutės per dieną gali užtikrini, kad Jūsų mašina Jums tarnaus kur kas ilgiau bei sėkmingiau.

Akumuliatoriai akcija užtikrins sėkmingą transporto priemonės veikimą ir tuo pačiu, kad kiekvieną dieną neteks pergyventi dėl mašinos. Žiemos metu jai reikia skirti šiek tiek daugiau dėmesio. Jeigu negalite jo skirti – siūlome kreiptis į specialistus, kurie gali padėti pasirūpinti savo mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *