Apie siuntas į Angliją

Gyvename laikais, kai kiekviena šeima yra daugiau ar mažiau paliesta emigracijos piršto. Bene daugiausiai mūsų tautiečių laimės ieško britų salyne ir už atlanto. Tuo besinaudojančios skrydžių bendrovės ir tarptautiniai vežėjai stipriai apmokęstina kelionės bilietus ir bando pasipelnyti iš emigrantų, periodiškai grįžtančių į gimtinę, srautų. Keleiviu pervezimas Anglija Lietuva ir siuntos į Angliją šiandien turi didelę paklausą, todėl pristatysime kelias bendroves, šias paslaugas atliekančias su geriausiu kokybės ir kainos santykiu.

UAB Ronepa – kokybiškas vežėjas

Siunčiu į AnglijąUAB Ronepa – bendrovė, jau veikianti daugiau nei du metus. Per šį neilgą laikotarpį, UAB Ronepa komanda jau spėjo sukaupti didžiulę patirtį ir susikurti lojalių klientų ratą. Pagrindinės bendrovės teikiamos paslaugos – keleivių, siuntų ir krovinių pervežimas į Vokietiją, Olandiją, Belgiją bei Angliją. Turint omenyje, kad tokia kelionė automobiliu yra ganėtinai varginanti, bendrovė išskirtinai savo kleintams siūlo oro kondicionieriais reguliuojamą salono oro temperatūrą, nuotaikingus video žaidimus, TV salone ir kitas pramogas, kelionę praturtinančias maloniais įspūdžiais. Tokiu būdu keliauti į minėtas šalis labai patogu, kadangi kiekvienas keleivis gali pasiimti iki penkiolikos kilogramų bagažą, keleiviai paimami tiksliai iš taško A ir nugabenami į konkretų tašką B, todėl patiems keliautojams galvos dėl kelionės maršruto paieškų žemėlapiuose sukti nereikia. Priešingai nei daugelis kitų vežėjų, UAB Ronepa suteikia galimybę keliauti drauge su savo augintiniais. Bendrovė turi licenziją konkrečiai gyvūnų pervežimui, todėl net jei jūsų mylimas augintinis kelionės maršrutą turės įveikti be savo šeimininko, galite būti ramūs – kelionė jam bus maloni. Internetinėje UAB Ronepa svetainėje pateiktas išsamus visų teikiamų paslaugų aprašymas, nurodyti kelionės maršrutai, surašyti orientanciniai ir dažniausiai aplankomi taškai, pateikiama kokybiška nuotraukų galerija, kurioje galite įvertinti visus bendrovės automobilius. Beveik visą parą budintys konsultantai yra pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir pradėti planuoti jūsų kelionės procesą. Patrauklus internetinės UAB Ronepa svetainės dizainas ir puslapio informatyvumas leidžia daryti išvadą, kad bendrovės paslaugų laukas – ne įprastos siuntos į Angliją ir keleivių pervežimas, kurį pasiūlyti gali daugybė Lietuvos vežėjų. Tai būdas kelių dienų kelionę paversti atostogomis ir išgauti didžiausią keliavimo malonumą.

Apie Svaras veža ir UAB Ronepa – geriausi atsiliepimai

Kita gerą vardą užsitarnavusi firma Svaras veža taip pat organizuoja kelionių maršrutus iš Lietuvos į Vokietiją, Belgiją, Angliją, Olandiją. Maršrutų datos organizuojamos atsižvelgiant į srautą, todėl patariama apie kelionę ir maršrutus domėtis iš anksto ir derintis laiką su konsultantais. Štai emigrantas Jonas, periodiškai aplankyti draugų ir artimųjų grįžtantis į Lietuvą jau yra pasinaudojęs abiejų minėtų įmonių paslaugomis ir nė vienai negaili gerų žodžių. „ Ir vairuotojai komunikabilūs, ir vairuoja atsakingai, ir kelionei didelio konforto suteikia geros transporto priemonės, išpuoselėtas salonas, atsižvelgimas į kliento poreikius sustojimo atžvilgiu“ – pasakoja Jonas. Vyrui patinka kokybiškas aptarnavimas, aiškus indormacijos pateikimas, galimybė vežtis didelius krovinius bei, žinoma, gera kainos ir paslaugos kokybės samplaika. Jono patarimu su minėtomis vežėjų bendrovėmis keliauja jo draugai, siuntas į Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Angliją siunčia artimieji. „Niekada neteko nusivilti bendrove dėl siuntos vėlavimo, netinkamo pristatymo ar apgadinimo – perduodamas siuntą į UAB Ronepa arba Svaras veža rankas, galiu būti tikras dėl kokybiško paslaugos atlikimo“- tvirtina Jonas. Taigi, jeigu siuntos į Angliją iš jūsų namų dažnai keliauja pas giminaičius britų salyne arba patys dažnai keliaujate jų aplankyti, be abejonės, rinkitės tik kokybiškus vežėjus, kurie ne tik nuvežtų jus nuo taško A iki taško B, bet ir užtikrintų kelionės malonumą.

3 komentarai “Apie siuntas į Angliją

  1. Seniau, kai gyvenau Anglijoje, tai siuntas veždavo mikriukai, bet labai dažnai siuntos ateidavo išdrąskytos ir t.t., poto pradėjau naudotis siuntų tarnybos paslaugomis, tai siuntos ateidavo idealiam stovyje!
    https://www.siuskpigiau.lt/

  2. Kiek teko rinktis vežėjus – tai neprašoviau išgirdusi rekomendacijas. Dažniausiai gabenu siuntinius į Norvegiją artimiesiems, niekada nėra gavę pavėluotai ar pažeisto siuntinio..

  3. Daugėja siuntų vežėjų Lietuvoje kas yra gerai, nes dabar siuntas galima pervežti pigiau. Aišku svarbu rinktis patikimas siuntų tarnybas kurios siuntinius pristato greitai ir nebrangiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *