Baldai mažai svetainei

BaldaiJeigu turite mažą svetainę, tai nereiškia, kad ji visada ir tokia liks. Mat baldai svetainei ir specifinis interjero įrengimas gali sukurti didesnio, erdvesnio kambario įspūdį. Tai gali būti ir baltai svetainei iš Domus galerijos, ir iš kitų pardavėjų. Štai keletas pagrindinių principų, su kuriais sukursite kompaktišką ir erdvumo įspūdį turinčią svetainę, kurioje bus malonu ir patiems ilsėtis, ir svečių pasikviesti.

Baltos spalvos dominavimas

Pirmas dalykas, tai yra tinkamai parinktos spalvos. Net ir mažą erdvę, išdažius tik baltos spalvos dažais, galima paversti gana erdve. Balta spalva atspindi šviesą, taigi iš tamsos fotonai ištraukia tiesiog kiekvieną kambario kertę, o tai ir nulemia kambario erdvės pojūtį. Jeigu kambarys tamsiomis sienomis, tamsiais baldais, tada visi kampai, užkaboriai dar labiau pasislepia ir erdvė optiškai susiaurėja, joje nemalonu būti. Sukurkite kuo daugiau šviesos su tinkamai parinktomis sienomis, šviesūs svetainės baldai taip pat atliks savo darbą.

Veidrodžiai ir langai

Didžiausias optinis triukas bus veidrodžių naudojimas. Nebijokite jų padėti net kelis – tai leis optiškai praplėsti erdvę. Galima veidrodžius derinti ir su šviesų architektūra – stengtis, kad jie pagautų dar daugiau šviesos, kad būtų dar daugiau šviesos šaltinių ar netgi jų atspindžių. Langas irgi erdvėje turi būti, jeigu turite galimybę – padarykite dar vieną arba tą patį didesniu. Tai irgi suteiks didesnės svetainės įspūdį.

Daugiafunkciniai baldai

Kam į mažą svetainę įstumti milžinišką baldų komplektą arba didžiulį stalą? Geriau rinktis daugiafunkcinius baldus, bet kada galinčius prasiplėsti. Stalų tokių yra labai didelis pasirinkimas. Pradedant atlenkiamais, baigiant stalais – knygomis, kurie išsiskleidžia. Taip pat yra ir visokius prailginimus turintys stalai. Taip pat ir jūsų minkšti baldai gali būti praplečiami, išskleidžiami ir kitaip padidinami. Netgi galite turėti kėdžių, sumaunamų viena į kitą, kurias, jeigu prireiktų, galite išskleisti. Taip erdvę visada išlaikysite didesnę. Net tais atvejais, kai ateis daugiau žmonių. Tada tiesiog viską išskleisite.

Nekraukite daiktų

Ir žinoma, svarbiausia yra jūsų pačių sąmoningumas. Galite kaip norite dažyti sienas ir pirkti geriausius svetainės baldus, bet jeigu neprotingai elgsitės ir gyvensite toje svetainėje, tai ji praras savo žavesį. Pagrindinis patarimas būtų neapkrauti svetainės nereikalingais daiktais. Ypatingai to nereikėtų daryti su suvenyrais. Dažnai žmonės galvoja, kad nemandagu nepastatyti tetos Onos dovanotos stalulėlės, ar brolio iš Ispanijos parvežtos vėlevėlės. Bet jeigu tai gadina kambario vaizdą – meskite visa tai lauk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *