Besiplečianti sostinė

Lietuvos sostinė Vilnius sparčiai plečiasi visomis prasmėmis – tai vienas aktyviausių Lietuvos miestų jau daugelį metų, kuriame daugybė žmonių, trokštančių naujų veiklų, darbo vietų bei pramogų ir kultūros taškų. Šiuolaikiniai 21 amžiaus žmonės paraleliai visos aktyvios veiklos dažniausiai nori ramių ir modernių namių, kur vakare galėtų pailsėti nuo šurmulio bei pasidžiaugti gamta, todėl šiuo metu statomi nauji butai Vilniuje Naujamiestyje, Antakalnyje, Šiaurės miestelyje bei Senamiestyje, todėl tinkamą pasirinkimą atras kiekvienas. Be naujų gyvenamųjų patalpų kyla ir nauji prekybos ir pramogų centrai bei kitos aktyvios vietos.

Gyvenamieji rajonai

Naujas butasKaip ir minėjome anksčiau, sostinė priversta sparčiai statyti naujus modernius, ekonomiškus gyvenamuosius rajonus, kurie būtų pritaikyti šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Jau iškilo naujas gyvenamasis rajonas Naujamiestyje, kurį supa saugi ir rami aplinka, kupina žalumos, švaraus oro bei gamtos grožio. Butai nėra toli nuo centro ir šalia yra svarbiausi susisiekimo taškai. Šiaurės miestelis tuo tarpu jau yra gausiai apgyvendintas modernus ir naujas rajonas, kuris taip pat pasižymi gan geru susisiekimu su miestu, šalia turi ne vieną prekybos centrą bei kavinę. Netoliese esti žalia gamta, Ozo parkas ir Siemens arena, todėl tai gera vieta gyventi tiek šeimoms, tiek ir jauniems žmonėms ar senjorams.

Nauji prekybos centrai

Šiuo metu Vilniuje sparčiai kyla nauji prekybos centrai, mat žmonių paklausa tampa vis didesnė nei pasiūla ir ieškojimas kažo naujo ir neišbandyto įtakoja naujų prekybos ir pramogų centrų statymą. Šiuo metu Vilniuje kyla nauji LIDL prekybos centrai ir kiti privatūs verslai tarp kurių esti ir automobilių pardavimo salonai bei naujos rūbų parduotuvės.

Darbo vietos

Elementaru, jog kartu su naujais prekybos centrais ir kitais privačiais verslais kyla ir naujų darbo vietų skaičius, todėl tai didis džiaugsmas jau ilgai darbo ieškantiems žmonėms ir puiki galimybė išbandyti save. Naujų darbo vietų kūrimą įtakoja ir investicijos iš užsienio bei nauji atvykę žmonės tiek iš užsienio šalių, tiek ir iš mažų miestelių. Mažų miestelių gyventojai – tai dažniausiai atvykėliai studentai, kurie dažnai užpildo įvairias žmonių aptarnavimo sritis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *