Būsto nuomotojams tenka rūpintis įvairiais klausimais

Sugedusi skalbimo mašinaKai sostinėje sugenda jūsų pačių skalbimo mašina, nėra sunku pasikviesti meistrą iš http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu tuomet, kai jums tai patogu. Derinti viską taip, kaip jums geriau. Tačiau daugiau problemų kyla su gendančiu turtu, esančiu bute, kurį nuomojate. Viską reikia derinti su nuomininkais. Apskritai, nuomojamo būsto priežiūra tikrai kainuoja, ne visada ir atsiperka, ypač jeigu tai senos statybos baisus daugiabutis.

Jei sugenda skalbimo mašina

Nemaloniausi dalykai, kurie nutinka nuomojamame bute, ir kuriuos būna sunkiausia išspręsti – tai santechnikos ir skalbimo mašinų gedimai. Viskas, kas susiję su vandeniu, kelia daugiausia problemų. Žinoma, patogu, kad šiais laikais skalbimo mašinų remontas jau gali būti atliktas profesionaliai – radus internete gerus meistrus. Visgi derinti tenka ir su meistrais, ir su nuomininkais, o nuomininkai vėliau gali prašyti kompensacijos už tai, kad turėjo gyventi tokios blogos būklės namuose, kad turėjo laukti santechnikų ir meistrų, eikvoti tam savo laiką…

Jei sugenda kita technika, santechnika, elektra

Taigi, visgi sugedus kažkokiai technikai ir elektrai taip pat tenka ieškoti meistrų ir elektrikų. Reikia, kad jie būtų tikrai patikimi, tuomet bus galima tikėtis, kad viskas bus daug geriau. Tačiau visais atvejais gali būti ir baisu dėl tokių dalykų, nes visgi jūs nežinote, kaip pavyks viską suderinti, ar niekas nenukentės, ar bus nuomininkai namuose. Na o paskaičiavus ir įvertinus dabartinių sostinės meistrų darbų kainas, galima įsivaizduoti, kad už kažkokį remontą teks sumokėti visą mėnesio nuomą, taigi, tą mėnesį į pliusą neišeisite.

Jei dingsta daiktai

Galima išeiti ir į minusą, jeigu į nuomojamą butą ateis gyventi to neverti žmonės, kurie kels problemas, vogs, bus nepatikimi. Ne vienas nuomotojas galiausiai apsilankęs bute, kurį nuomoja jau daug metų, ir kur nuomininkai jau daug kartų pasikeitė, gali pastebėti, kad trūksta kažkokių vienokių ar kitokių butų. Taigi, visa tai gali būti iš tiesų įdomus, tačiau ir sunkus dalykas, keliantis problemas būsto savininkams.

Kitos investicijos

Nuolat tenka keisti spynas, jeigu keičiasi nuomininkai. Jūs negalite garantuoti, kad pastarieji, atidavę visas rakto kopijas, tikrai neturėjo pasidarę atsarginės kopijos.

Patikimų nuomininkų paieškos nelengvos, todėl gali tekti samdytis būsto nuomos agentės, kurie prašys susimokėti jus arba nieko dėtus nuomininkus.

Vyksta paties namo renovacijos, tvarkymas. Gali būti, kad vis teks primokėti už laiptinės ar stogo keitimą, remontą, viso daugiabučio renovaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *