Kodėl verta rinktis „Continental“ prekės ženklu pažymėtas padangas?

Geros automobilio padangos suteikia kelionėje saugumą ir komfortą, o šie du faktoriai yra labai svarbūs. Nesaugių padangų ilgesnis slydimo greitis stabdant, jos gali būti sunkiai valdomos posūkiuose ant šlapios, snieguotos kelio dangos, o tai ženkliai padidina avarijų tikimybę.

Tikslas – nulinis žūčių skaičius kelyje

„Continental“ prekės ženklas, jau daugybę metų užsiimantis padangų gamyba turi tikslą – pasiekti nulinį žūčių ir sužalojimų skaičių kelyje. Tam pasitelkiamos modernios technologijos ir geriausių specialistų žinios, kad sukurti pačias saugiausias padangas įvairiems automobiliams. Tai rimta priežastis važinėti su šio prekės ženklo gaminiais.

„Continental“ kuria ne tik padangas, bet ir įvairias technoogijas, užtikrinančias saugumą, tai gerai žinomas saugos sistemos ABS, ESC, EBA ir kt. Skirtingos gamyklos taip pat užsiima techninės gumos gamyba ir tiekimu. Veikia automobilių salono padalinys, jėgos agregatų padalinys. Visas šias skirtingas sritis valdo „Continental“ korporacija. Vis tik labiausiai ji žinoma Europoje dėl aukštos klasės padangų.

Kodėl verta važiuoti su „Continental“ prekės ženklo padangomis?

Jau minėjome, kad šis prekės ženklas daug dėmesio skiria saugumui, todėl padangos pasižymi šiomis savybėmis:

  • Trumpu stabdymo keliu net ir šlapioje kelio dangoje. Šia savybe pasižymi ir žieminės, ir vasarinės padangos.

  • Ilgaamžiškumu. Dėl ko mažiau išmetama padangų, mažiau teršiama aplinka.

  • Patogumu. Neseniai atrastas gumos mišinys, dėl kurio „Continental“ gaminiai yra ir ilgaamžiai, tvirti ir neprarandantys lankstymo, kuris leidžia kelionėje jaustis patogiai.

  • Tylumu. Naujausių padangų vidus užpildytas specialiu užpilu, slopinančiu garsą, kas ypač praverčia elektromobiliams.

Continental“ prekės ženklas kuria padangas specialiai pritaikytas įvairiems elektromobiliams, taip pat furgonams, visureigiams ir kitiems automobiliams.

„Continental“ Lietuvoje

Šias kokybiškas padangas galima užsakyti Lietuvoje, įmonėje „Padangų gausa“. Norint išsirinkti tinkamas prekes reikėtų eiti į internetinę parduotuvę padangugausa.lt. pažymėkite „Continental“ prekės ženklą, padangų plotį, aukštį, ratlankio skersmenį, automobilio tipą ir sezoniškumą. Rezultate jums bus rodomos jūsų automobiliui geriausiai tinkamos padangos.

Jau dabar pasirūpinkite artėjančiu vasaros sezonu ir tam tinkamomis prekėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *