Dar kelios naujovės virtuvės dizainui

Jeigu norite, kad virtuves baldai Kaune būtų stilingi, jau dabar rinkitės kažką, kas būtų madinga ir stilinga, o ne vadovaukitės patarimais, kuriuos duos draugė, dariusi virtuvės remontą prieš 7 metus. Mados keičiasi gana greitai, todėl tegul baldu gamyba iškart būna verta jūsų dėmesio ir verta to, kad ji būtų apskritai vykdoma.

Pilka yra nauja balta

Atgyja pilkos spalvos interjeras virtuvėje, taip pat ir pilki baldai. Jeigu ilgą laiką visi mėgavomės baltu interjeru tiek virtuvėje, tiek visuose kituose namų kampuose, tai dabar staiga baltos virtuvės spintelės, sienos ir baldai tampa pilki. Galbūt nutiko tai, ką įvardina ir psichologai: mes pavargstame nuo baltos spalvos taip pat kaip ir nuo intensyvios spalvos, kadangi balta suteikia tuštumą. Taigi, dabar jūsų virtuvė turi būti pilka, ji gali būti derinama ir su įvairiomis pastelinėmis spalvomis.

Funkcionalumo supratimas

Patogūs baldaiKeičiasi ne tik spalvų paletė, bet ir funkcionalumo supratimas. Palyginkime senovės meną ir šiuolaikinį. Senovinis būdavo funkcionalus – nebuvo fotografijos, todėl portretus tekdavo tapyti. Dabartinis menas dažnai žaidžia būtent tuo, kad kelia susinervinimą dėl savo nefunkcionalumo. Jeigu lygintume virtuvės baldus su menu, sakysime, kad po ilgo šiuolaikinio meno ateina renesanso laikai. Virtuvės baldai, kurie beveik nieko nedaro ir yra tik dėl dekoratyvumo, ima stokoti savo reikšmės. Taigi, su virtuvės baldais, kurie neturi paskirties, galime atsisveikinti. Kartu madingi ir gražūs tampa tie baldai, kurie jau iš toli prognozuoja savo didžiulį funkcionalumą. Tad tokia baldu gamyba turėtų būti prioritetinė. Net jeigu turite pakankamai vietos virtuvei įrengti, verta čia įkurdinti ir daugiafunckinius baldus, kur iš to paties kampo gali pasidaryti ir stalviršis, ir stalas, ir stalčius, ir kaitlentė.

Juodos ir baltos paletė

Nors minėjome, kad grįžta pilka spalva į virtuves, tačiau tiems, kas nemėgsta apsiniaukusių spalvų, galima rinktis klasikines juodos ir baltos paletes. Tačiau nepatingėkite įdėti ir juodos. Vadovaukitės klasikiniais grafinio dizaino pagrindais ir juodą spalvą dėkite žemiau, kai balta tegul kybo aukščiau.

Švieži augalai

Virtuvėje retai mėgstame pridėti daug kambarinių gėlių. Dažniausiai jas suvokiame kaip puošnumo elementą, ir keliame jas ten, kur yra laisvalaikio, poilsio erdvės. Tačiau dabar madinga ir augalai virtuvėje. Gražus eksperimentas – bandyti dėti žalias ir baltas dėles, atitinkamai priderinant tiek vazonus, tiek lentynas, ant kurių stovės šie gražūs, gaiva ir šviežiumu alsuojantys dalykai. Tai sukurs gyvybingą virtuvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *