Darbai, kuriuos sunku apibūdinti tėvams

Iki dabar negaliu tėvams paaiškinti, kas yra MetaTrader prekybos terminalas, bet tai ne bėda. Svarbiausia, kad jie bent jau suvokia, kad aš nesu bedarbė, ir iš tiesų turiu kažkokį darbą. Jie nesuvokia, kas yra investavimas finansų rinkoje, bet per daug aš iš jų ir nesitikiu. Sakyčiau, labai gerai, kad jie supranta tiek, kiek supranta dabar. Gal ir jums pažįstama ta situacija, kai sėdite per Kalėdas su visa plačia gimine už gausaus mišrainių stalo, kažkas paklausia, ką jūs darote, o kas nors dar priduria klausimą – ar dar kaip nors išgyvenate? Jūs gal gyvenate geriau už tuos, kurie to klausė, tačiau nežinote, kaip atsakyti. Taigi, renkatės variantą, kuris yra paprasčiausias – sakote, kad dirbate su kompiuteriu… Kokie tie darbai, kurių dažniausiai nesupranta šių laikų žmonių tėvai?

Investavimas rinkoje

Prekiauju internetuTurbūt vienas keisčiausių dalykų ir yra investavimas finansų rinkoje. Daryk ką nori, bet vis tiek visada bus labai sunku paaiškinti, ką tai reiškia. Net jeigu tie pinigai turėtų kažkokį aiškų materialų pavidalą, net jeigu būtų daugiau visokių pagalbinių dalykų, vis tiek sunku tėvams paaiškinti, kas tai yra. Ne tik jiems, bet ir neretam jaunam žmogui kartais labai sunku suprasti investavimą rinkose, tad jums visai nereikia stebėtis, kad kažkas kažko nesupranta.

Darbas viešuosiuose ryšiuose

Šių laikų žmogus naudojasi internetu ir nepasitiki žiniasklaida. Vyresnioji karta tiki viskuo, ką rašo laikraščiai ir sako televizija. Darbas viešuosiuose ryšiuose, visų pirma, jiems gali atrodyti kaip kažkokia šėtono klasta. Visų antra, jeigudirbate tokį mažiau akivaizdų darbą, tada išvis sunku paaiškinti, ką darote. Tarkime, jeigu jūsų darbas yra tik skambinti telefonu ir derinti skelbimų plotą. O galbūt jūsų darbas yra toks, kad jūs daug laiko praleidžiate taisydami reklaminius tekstus, ir padarydami juos patrauklesnius ir klientui, ir žiniasklaidai. Gal platinate pranešimus spaudai. O gal darote tai, ko išvis nesupranta jokie tėvai – administruojate kokios nors įmonės feisbuką. Kaip matote, yra labai daug visokių darbų, apie kuriuos sunku kalbėti su tėvais.

Projektų vadovas

Tiesa sakant, būti projektų vadovu apskritai yra sunku. Jau kuris laikas šis darbas turi ne patį gražiausią požiūrį, nes daug kam tiesiog atrodo, kad tokie žmonės leidžia tuščiai laiką, tik pliurpia telefonu ir geria kavą. Kai realiai tenka nešti daug atsakomybės ir dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *