Dėl stiklų remonto – eilė

Auto stiklo keitimasAr kada nors pagalvojote, kad paskambinę į servisą, kur atliekamas automobilių stiklų remontas, pateksite į didžiulę eilę? Panašu, kad šį rudenį daug kam buvo iškulti stiklai, mat automobilių stiklai Klaipėdoje taip pat patyrė didžiulį susidomėjimą. Buvo daug žmonių, kurie norėjo keisti automobilių stiklus, taigi, ir mums reikėjo mąstyti, ką daryti. Visgi nutarėme stoti į tą eilę.

Iš kur eilės

Daug žmonių, paklaustų, kodėl atsidūrė automobilių stiklų remonto eilėje, pripažintų, kad padaugėjo avarinių situacijų. Iš tiesų, sutemsta anksti, ir tams slegia mus ilgai. Todėl, pavyzdžiui, važiuojant greitkeliu, daug sunkiau pamatyti į kelią išėjusius gyvūnus. O ką jau kalbėti apie nuolatinius transporto priemonių susidūrimus. Taigi, padažnėja atvejų, kada registruojami eismo atvejai arba susitariama jų neregistruoti, bet visgi automobiliai lieka apgadinti. Jeigu kažkas trenkiasi į šoną ar priekį, skyla arba išbyra automobilių stiklai. Dėl to ir tenka keisti. Aišku, kuo daugiau tamsaus paros meto, tuo daugiau ir palankių sąlygų išdaužti stiklus kažkur mašinoje, pasiimti, kas ten guli numesta salone. Taigi, ir įsilaužimų tamsiu paros metu daugiau. Vadinasi, dar viena proga pasikeisti automobilių stiklus. Kažkaip taip sutapo, kad teko laukti eilėje dvi dienas. Aišku, gal ir dėl to, kad žmonės važiavo persimontuoti padangų, kurias juk būtina keisti, kai prasideda šaltasis sezonas.

Kodėl keičiame stiklus

Nors visi žmonės žiemai pasikeičia ratus, mes nutarėme ir pasikeisti stiklus. Kažkaip pastaruoju metu neramina šildymo sistema automobilyje. Atrodo, kad ant galinio lango verda tikras pragaras. Nuolat burzgia ten esančios juostelės ant stiklo, todėl tenka bijoti, kad vieną dieną važiuojant tas stiklas neišlėktų, kaip kartais nutinka esant temperatūrų skirtumams. Be to, priekyje neatsidaro keleivio langas – stiklas. O ir ant priekinio stiklo iš labai seniai likę keli įtrūkimai, kurie visad sukelia keistus temperatūros svyravimus, kai ateina žiema. Apskritai, mes ilgai svarstėme, ar išvis reikėtų palikti šią mašiną dar vienam sezonui. Galiausiai nusprendėme pasilikti prie tokio varianto, jis visiems atrodo daugiau mažiau geras. Aš irgi neprieštarauju, kad dar vienais metais pasivažinėsiu su senąja mašina. Kas be ko, visada smagu įsivaizduoti, kaip skriesi su nauja gražia mašina, bet tuo pačiu ir būna visai gaila, kai įsivaizduoji, kad jau senąją savo mašiną kažkam atiduosi, su ja daugiau nevažinėsi, o juk joje tiek daug prisiminimų prikaupta.

1 komentaras “Dėl stiklų remonto – eilė

  1. O taip ir ne tik dėl stiklų eilėj esu stovėjus, bet jei ir kita kokia dalis pareina, tai tik spėk užsiregistruot, nes klausimas, kada tau viskas sutvarkyta bus. Tik va turbūt išimtis buvo repcar.lt kai taisiaus variklį, tai labai greitai priemė ir kokybiškai pataisė, nes tikrai buvau nusiteikus eilę ilgą laukt, o čia kažkaip atvirkščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *