Gėlių auginimas verslui

Tam, kad atsidarytų tokia parduotuvė ir paslaugų teikėjai kaip https://memeliogeles.lt, kažkas kažkur turi auginti gėles, kažkas jas išvežioti ir kurti visą užsakymų sistemą.

Priedai prie gėlių

Memelio gėlėsNe paslaptis, kad tie, kas siūlo užsisakyti gėlių į namus, taip pat gali pasiūlyti ir įvairių priedų. Pavyzdžiui, tai gali būti dideli meskinai, saldainių dėžutės, mieli niekučiai. Žinoma, mylimai jaunai merginai didelį įspūdį padaro dideli meškinai, nes jie mieli ir įspūdingo dydžio. Puikiai dera su dideliu ir gražiu gėlių užsakymu.

Gėlių auginimas

Taigi, norintieji pradėti savo gėlių verslą, pirma turės auginti gėles. Galima pastebėti važiuojant tarpmiestiniais maršrutais nemažus šiltnamius, ištisus paviljonus su gėlėmis. Štai ten ir auga gražiažiedžiai narcizai, puikios tulpės ir kiti puikūs žiedai. Tam investicijų reikia, tačiau daugiausia – atsidavimo. Tokia veikla užsiimti gali būtent tik tokie žmonės, kurie daug laiko mėgsta leisti lauke, kuriems tai tikrai didžiulė laimė užsiimti sodininkyste, daržininkyste ir puikiu gėlių auginimu.

Užsakymų valdymas

Labai svarbi dalis, ir tam vertėtų turėti atskirus komandos narius – užsakymų, reklamos valdymas. Nes kartu visa tai susideda į paslaugų paketą. Tai kas, kad gėlės bus gražiai užaugintos, jeigu jos nebus tinkamai pristatomos, jeigu nebus reklamos, jeigu neveiks užsakymų valdymas ir pan. Gėlių užsakymai yra svarbi dalis. Kaip ir geros floristės ar floristo radimas. Šis žmogus turėtų būti atsakingas už visų spalvų derėjimą, už tikrai puikias ir gražias kompozicijas iš gėlių bei jų šviežumą.

Užsienyje – itin populiaru

Nenuostabu, kad ir ne vienam tautiečiui jau teko padirbėti narcizų ir tulpių laukuose Olandijoje, tikroje pavasario gėlių sostinėje. Būtent ten gėlių yra tikrai daug ir labai gražių, o gėlių auginimas neabejotinai laikomas labai populiariu būdu užsidirbti – ten gėlėmis prekiauja ir puokštes siūlo ir pavieniai mažesni augintojai, ir didesnės rimtos firmos. Taigi, jeigu ir jums kartais kyla noras užsiimti kažkuo panašiu, galbūt tokie esate jau ir ne vieninteliai. Tiesa, narcizų laukuose Olandijoje ar Ispanijoje dirbusieji lietuviai dažnai nuostabia patirtimi pasigirti negali, jeigu tai jau suaugę, subrendę žmonės. Dažnai į tokius ūkius juk iškeliauja, „ne iš gero gyvenimo“, pametę viską, ką turėjo, palikę ankstesnius pomėgius, kryptį ir pasiekimus Lietuvoje. Tačiau savo suaugusiojo kelią dar tik pradedantiems jauniems žmonėms gėlių ūkiai gali tapti puikia ir viena pirmųjų terpių sočiai užsidirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *