Greita romantiška vakarienė žiemą: ką įdomaus sugalvoti

MišrainėsJeigu staiga prireikė paruošti puikią romantišką vakarienę ir tą padaryti greitai, visokios mišrainės žiemai, šiek tiek sumanumo ir teisingai išgooglinti receptai gali padėti tą padaryti. Tad kaip greitai ri skaniai paruošti romantišką vakarienę?

Kepkite tik mėsą

Pirmas patarimas – nesismulkinkite gamindami kiekvieną patiekalo komponentą atskirai. Kepkite tik mėsą, visa kita bus pagaminta kitokiais būdais. Būtent šviežia kepta mėsa yra tai, ką galima atskirti, ar buvo pagaminta ką tik, ar iš tiesų atšaldyta ir iš kažkur ištraukta. Pirkite tokią, kuri kone iškart tiktų kepimui – reikėtų tik šiek tiek paprieskoniuoti. O gal rasite jau iškart marinuotą ir prieskuoniuotą? Tuomet bus dar greičiau.

Naudokite konservuotas daržoves, mišraines žiemai

Nesivarginkite ruošdami salotas – žiemą reikia valgyti konservus ir tai ya mūsų organizmui priimtina. Tiesiog išsitraukite mišrainių žiemai, kurios buvo prikonservuotos anksčiau, ir gražiai patiekite šalia keptos mėsos. Konservų verta priruošti iš anksto, arba pirkti pas žmones, kurie mišrainių žiemai jau turi pasidarę iš anksčiau.

Nėra kada virti bulvių, ką daryti?

Dar vienas klausimas – ką daryti dėl bulvių? Jų tikrai norėsis kartais įsigyti, ir reikėtų galvoti, ką daryti, kad tų bulvių tikrai būtų skanių lėkštėje. Galima tiesiog nusipirkti jau virtų, nes tokių tikrai būna. Kartais jos būna virtos ir apkeptos orkaitėje – labai skanu. Galite taip pat daryti užpilamą bulvių košę iš tam skirtų miltelių. Taip pat galite pirkti šaldytas bulves kepimui, kurias tik sumesite į aliejų ir jos keps. Bet aišku, tada maistas bus labai riebus, tad priklauso nuo to, ar norite ir ar galite sau leisti gaminti tokį riebų maistą.

Nupirkite nuostabų desertą

Galiausiai, nesvarbu, ar pavyk skaniai iškepti mėsą ir atidaryti tinkamą konservuotų daržovių stiklainį, ar nepavyko – vis tiek turite pasirūpinti tuo, kad nupirktumėte patį skaniausią desertą. Jų neverta patiems gaminti, nes jau yra pagamintų prekyboje, ir net sunku atskirti, ar tai namų gamybos desertas, ar kažkoks, kurį padarėte visai atsitiktinai. Taigi, nusipirkite desertą, ir tai jums leis tikrai skaniai pavalgyti, atsipalaiduoti ir nesukti dėl nieko galvos.

Nepamirškite sukurti gražią aplinką ir paserviruoti

Nepamirškite, kad 50 proc. pasitenkinimo vakariene sudarys tai, kaip viskas bus patiekta ir paserviruota. Turite mokėti gražiai į lėkštę įdėti maistą, galbūt jį šiek tiek papuošti, viską padaryti nepriekaištingai, ir skonis nebus toks aktualus.

1 komentaras “Greita romantiška vakarienė žiemą: ką įdomaus sugalvoti

  1. Pritariu, nevisada reikia apsikrauti su tuo maisto gaminimu. Aš išvis kai šiek tiek pritinginti, tai įsigudrinau produktus iš dzukukrautuvele.lt užsisakinėt. Viską pristato tiesiai į namus, nereikia per šaltį niekur eiti, o ir kiaulienos kepsniai, kuriuos užsisakiau superiniai gavosi, vyras pirštus laižėsi ir sakė, jog tik iš čia užsisakinėsim mėsą, niekur kitur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *