Iš ko susideda geras SEO?

SEOKaip pakilti Google paieškoje į viršų, žino tik seo paslaptys. Tačiau ar tikrai tos seo paslaugos tokios paslaptingos, gal tai viso labo – sistemingas darbas? Iš tiesų, jeigu nori pakili paieškos sistemoje aukščiau, privalai daryti seo, o ši sistemų optimizacija šiais laikais jau tikrai nėra kažkokia mistinė ir virtusi kažkokia legenda. Žmonės, kurie nori daryti seo, nemano, kad yra kažkokios seo paslaptys. Jie tiesiog susiranda gerus seo specialistus arba patys gilinasi į skaitmeninę rinkodarą. SEO paslaugos veikia ne kaip magija, o kaip gerai paruošta sistema. Jeigu norite, kad jūsų interneto puslapis, elektroninė parduotuvė ar naujienų portalas kiltų aukščiau ir būtų lengviau randamas interneto miškuose, pasistenkite padaryti bent kelis tinkamus SEO optimizavimo žingsnius, o jeigu turite norą bei pinigų – dar ir pasisamdyti meistrus.

Pritaikykite svetainę mobiliems telefonams

Viena svarbiausių permainų, nutikusi Goolge indeksavimo sistemoje per pastaruosius porą metų buvo svetainės pritaikymas išmaniesiems ir mobiliems įrenginiams. Statistika rodo, kad vis didesnė žmonių dalis naudojasi telefonu arba planšete, kai būna internete. Tai patogus būdas naršyti, bet tik tada, kai svetainė yra pritaikyta tokiam prietaisui. Galbūt tam, kad daug kas pagaliau susitvarkytų svetaines ir jas labiau pritaikytų, atsirado ir tas reikalavimas. Jeigu kažkas būdavo aukštose pozicijose, tačiau vis dar neturėjo padoriai sutvarkytos ir išmaniems įrenginiams tinkančios interneto svetainės, tai po šių Google politikos nuostatų, tuojau pat viskas buvo sutvarkyta. Tad ir jūs, norėdami, kad jūsų puslapis būtų lengviau randamas, pirmiausiai ir galvokite apie tai, kad metas svetainę pritaikyti išmaniems įrenginiams.

Svetainės tekstuose naudokite SEO raktažodžius

Sužinokite pagal Google Trends ar kitas priemones, kokie yra raktažodžiai, atvedantys jūsų vartotojus į svetaines, tokias kaip jūsų. Sužinokite juos arba nujauskite. Tarkime, jeigu turite kirpyklos puslapį, tai galbūt žmonės ieškos raktažodžių „kirpykla Vilniuje“ arba „kirpimo kaina Vilniuje“, o gal „dažymas sruogelėmis kaina“ ir pan. Panaudokite tuos raktažodžius, kurdami savo svetainės turinį.

Kurkite įdomų turinį

Visgi, Google siekia ne kuo daugiau netikrų seo paslaugos tekstų rašymo, o kuo kokybiškesnio interneto turinio. Todėl ir tos svetainės, kurios iškils į viršų, turi būti reikalingos. Dėl to atsirado reikalavimas dėl svetainės pritaikymo mobiliems telefonams. Taip pat rekomenduojama ir kurti tikrai gerą, aukštos kokybės turinį. Su tuo turiniu galėsite turėti tikrai daugiau vartotojų, negu su niekiam neįdomia informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *