Išbandėme: priauginti plaukai

Populiari grožio paslauga laikinojoje sostinėje – plauku priauginimas Kaune. Kai mados vėjai taip greitai keičiasi ir madingi tai ilgi, tai trumpesni plaukai, savų užsiauginti, ką tik nukirpus, ne visada gali lengvai. Išbandėme paslaugą – plaukų priauginimą. Štai mūsų patirtys.

Plaukų priauginimas: kam tai reikalinga ir kaip veikia

Gražūs merginos plaukaiPirmiausia, daug kas manęs klausia, kodėl man išvis reikalingas tas plaukų priauginimas? Ar nepakanka savų plaukų? O ir ilgaplaukių Kaune tikrai nestinga. Dėl Kauno ar kitos vietos manau nesvarbu – kiekvienas žmogus nori būti gražus, neatsižvelgiant į tai, kaip atrodo kiti. Tačiau klausimas dėl savų ir priaugintų plaukų yra aktualus. Priauginami plaukai reikalingi keletu atvejų. Pirmasis – kai žmogus tiesiog turi trumpus plaukus ir nori per ilgą laiką turėti ilgus. Arba žmogui plaukai tiesiog niekada neužauga ilgi, tai tos galimybės turėti ilgus plaukus netgi išvis nelieka, arba žmogus plaukus neseniai nusikirpo, dabar vėl nori ilgų (pvz., dėl mados). Kitas variantas, kada gera idėja yra priauginti plaukus – kuomet reikia skirtingų spalvų plaukų. Tai yra ir mano atvejis. Tuomet nereikia dažyti nuosavų, pakanka prikabinti keletą dirbtinių. Tai suteikia įvairovę ir laisvę. Plaukų priauginimas vyksta sruogeles prijungiant prie esamų plaukų.

Priaugino mėlynas sruogas

Anksčiau niekada galbūt nebūčiau pagalvojusi apie plaukų priauginimą, tačiau kirpėja pasiūlė, kai paklausiau, kiek kainuotų mėlynų sruogų nudažymas. Ji sako: „kam jums tų mėlynų sruogų, jeigu plaukai paskui nušiurę bus? Tikrai daug geriau ne dažyti savo plaukus, o priauginti. Atsibos – nuimsite, išmesite, viskas. Be to, jos bus kokybiškai padarytos, nenusiplaus. Kai dažomi nuosavi plaukai kažkokiomis spalvomis, paskui labai greitai visa tai nusiplauna ir vaikščiojate tiesiog su pamėlynavusiais, o ne mėlynais plaukais. Taigi, tikrai rekomenduoju prisiauginti. Ir laiko mažiau sugaiš, ir kokybė bus gera, ir kaina nebus didesnė“, – sakė kirpėja. Mane tai sudomino. Anksčiau turėjau neigiamą nuomonę apie plaukų priauginimą, tai atrodė kažkas tokio svetimo, būdingo kažkokioms fyfačkoms. Tačiau kaip paaiškėjo, tai puikus dalykas, galintis kuo geriausiai tikti ir man.

Tolimesnė priežiūra ir kokybės požymiai

Taigi, teko galvoti, kaip toliau rūpintis. Kadangi sruogelių priauginimas buvo labai kokybiškas, jokių rūpesčių ir nebuvo. Kiek žinau, yra daug žmonių, kurie vargsta su tokiais plaukais, kadangi jie būna paskui arba neišplaunami, arba slenka, arba niežti. O man viskas gerai, tik šukuotis reikia atsargiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *