Ką daryti, jei sudužo mobiliojo telefono ekranas?

Teleserviso paslaugosVienas iš populiariausių mobiliųjų telefonų modelių – Samsung Galaxy S8 ir jei esate šio telefono savininkas, kuriam nutiko nelaimė, nes sudužo ekranas, tai metas ieškoti pagalbos užsukus į teleservisas.lt. Kai jau konstatuojam faktą, kad ekrano gedimas rimtas, tampa aktualus remonto klausimas. Kam patikėti savo mobilųjį įrenginį ir kaip vyksta remonto darbai?

Pirmiausia pakalbėkime apie tai, kokios priežastys lemia tai, kad mobiliojo telefono ekranas dūžta arba įskyla. Galima išskirti dvi dažniausias priežastis. Pirmoji – mobilusis telefonas krenta ant žemės, kai išslysta iš rankų arba nukrenta nuo stalo. Ir antroji priežastis – ekranas įskyla, kai mobilusis telefonas laikomas kelnių kišenėje. Jei mobiliųjų telefonų savininkai saugotų savo turtą, tai sugedusių ekranų būtų kur kas mažiau. Daugelio nelaimių galima išvengti, jei mobiliojo telefono ekranas būtų su apsaugine plėvele, o pats mobilusis įrenginys – dėkle. Ekrano skilimo ar dužimo rizika būtų sumažinta iki minimumo. Vis dėl to, daugelis tai pamiršta ir tuomet tenka ieškoti problemos sprendimo.

Priklausomai nuo gedimo, bus pasiūlytas sprendimas. Taigi, pirmiausia ką turite padaryti, jei skilo ar visiškai sudužo mobiliojo telefono ekranas, tai ieškoti specialistų, kurie apžiūrės įrenginį ir nustatę pažeidimo lygį, pasiūlys ką daryti toliau. Čia galimi du scenarijai. Pirmasis – jūsų mobilusis telefonas nukentėjo tik tiek, kad šiek tiek skilo ekranas. Tokiu atveju, kai pažeidimai menki – siūlomas remontas. Antrasis – ekranas visiškai sudužo. Štai čia susidursite su didesniais iššūkiais. Jūsų telefono ekraną reikia pakeisti nauju.

Prieš keičiant ekraną, jūs turite įsitikinti, kad kreipėtės į patikimą įmonę. Labai svarbu ne tik tai, kad jūs rastumėte geriausią kainą, bet ir tokius specialistus, kurie turi patirties tokio modelio mobiliojo telefono ekrano keitime, koks yra jūsų. Iš karto reikia pasiteirauti ne tik, kiek kainuos keitimo darbai, bet ir per kiek laiko viskas bus atlikta. Neretai nutinka taip, kad tam tikro modelių mobiliojo telefono ekranų neturima vietoje, todėl tenka užsakinėti iš tiekėjų, o tai gali užtrukti ir mėnesį, ir ilgiau. Taigi, jei jums svarbu, kad darbai būtų atlikti kuo greičiau – ieškokite, kas turi ekranus savo darbo vietoje. Kitas svarbus aspektas – išsiaiškinkite ar keičiami ekranai yra originalūs. Juk nenorite, kad ekranas veiktų su trukdžiais? Puiku. Tuomet tam labai svarbu, kad keičiamas mobiliojo telefono ekranas būtų originalus. Visa kita – jau ne jūsų, o specialistų, rūpestis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *