Ką reikia žinoti apie terasų stiklinimą?

Įstiklintos terasos vis dažniau pasirenkamos kaip alternatyva žiemos sodui, kurio kaina yra daug didesnė. Ką reikia apie tai žinoti, jei ir jums norisi turėti papildomą erdvę savo namuose? Juk terasų stiklinimas suteikia galimybę išplėsti erdvę ir ilgiau džiaugtis buvimu terasoje.

Pirmiausia ką reikia žinoti, tai, kad stoginę galima statyti prie bet kokio pastato, kur tik norima įstiklintos terasos. Tiesa, tam reikia pakankamai laisvos vietos. Pavyzdžiui, mažiausia įstiklinta terasa gali būti 2×2 metrų stogo. Jeigu norite erdvios terasos, tai galima rinktis ir, pavyzdžiui, 15×5 metrų. Viskas priklauso nuo galimybės įrengti reikiamo dydžio terasą, nes jeigu nėra laisvos vietos daug, tai ir terasa su įstiklinimu nebus didelė.

Stiklinės terasosReikia žinoti kokį stiklinimo būdą norite rinktis. Vienas iš būdų yra rėminis stiklinimas. Tai vienas iš pigiausių būdų turėti įstiklintą terasą, kai galima išvengti didelių išlaidų tenkančių renovacijai. Kitas galimas pasirinkimas – berėmė konstrukcija. Tai taip vadinama slankiojančio stiklo įrėminimas. Toks pasirinkimas tampa puikia apsauga nuo kritulių ir vėjo. Taip pat vasaros metu tai taps gera apsauga nuo nepageidaujamų vabzdžių. Be to, kaip vieną iš privalumų galima įvardinti ir tai, jog ši konstrukcija turi itin žemą bėgelį, todėl nebus aukštų slenksčių ir nebus kliūnama už jo. Taip pat kaip privalumas gali būti ir sienelės, kurios stumiamos tiek, kiek galima ar reikia. Tokiu būdu galima bus vasarą turėti atvirą terasą, o pavasarį ar rudenį – uždarą terasą. Galima rinktis ir paprastas stogines. Vienos iš populiariausių yra aliuminio konstrukcijos stoginės. Tiesa, geriausia būtų statyti stoginę taip, kad vėliau galima būtų lengvai įrengti ir sieneles, jei to tik prireiks.

Kaip matome terasų stiklinimas gali tapti geru būdu turėti tiek uždarą, tiek ir atvirą erdvę. Tereikia pasirinkti, ko norima. Tiesa, ne mažiau svarbu žinoti, kad reikia, jog darbus atliktų patyrę specialistai. Niekas nenori, kad įstiklinta terasa greitai taptų tokia, kurios, pavyzdžiui, durys blogai atsidaro arba išsikraipo pati konstrukcija. Visi nori, kad atliktas darbas būtų kokybiškai, dėl to svarbu, kad darbus atliktų tie, kurie turi patirties terasų stiklinime.

Terasa jau nebėra skirta tik vasarai leisti. Šiuo metu įvairūs įstiklinimo būdai leidžia daug ilgiau džiaugtis buvimu joje. Tereikia pasirinkti labiausiai tinkamą projektą ir medžiagas. Beliks įgyvendinti savo sumanymą ir džiaugtis rezultatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *