Ką reikia žinoti apie vestuvių biudžetą?

Vestuvių planavimas kartais atrodo kaip sudėtingas darbas, kurį būtina atlikti nepriekaištingai. Reikia planuoti ne tik, kur švęsti šventę, ką kviesti, bet ir kokie bus vestuviu muzikantai, ir fotografas, kokios bus išlaidos, ir kt. Norint, kad šventė praeitų sklandžiai, reikia viską labai gerai suplanuoti.

Planavimas prasideda nuo vestuvių biudžeto sudarymo. Taigi, jums reikės surašyti kokias prekes ir paslaugas norite užsakyti ir, kiek visa tai kainuos. Žinoma, planuojant vestuves iš pradžių tikslių kainų dauguma nežino, todėl reikės rašyti preliminarias. Dažniausiai yra tokios vestuvių biudžeto skiltys, kaip vestuvių apranga būsimiems jaunavedžiams, grožio specialisčių paslaugos, tuoktuvių ceremonijos išlaidos, vestuvių pokylio vietos ir maisto bei gėrimų išlaidos, nakvynės, jei tokios reikės ir fotografas bei muzikantai. Planuojant išlaidas svarbu kuo greičiau sužinoti tikslias kainas, nes taip bus paprasčiau suplanuoti, kur pataupyti, o kur dar galima išlaidauti.

Muzikali šventė jumsNorintiems sutaupyti galima remtis tam tikrais patarimais. Pavyzdžiui, yra tam tikrų paslaugų ir pirkinių, kurių galima nepirkti arba rinktis pigesnes alternatyvas, tačiau yra paslaugos, kurioms tikrai neverta taupyti. Norint sutaupyti, reikėtų kviesti tik pačius artimiausius žmones. Taip pat galima būtų didžiąją dalį paslaugų užsakyti iš anksto, nes tuomet kainos mažesnės bus. Be to, reikia atsiminti, kad brangiausios paslaugų kainos būna taip vadinamo vestuvių sezono metu, kuris trunka nuo gegužės mėnesio pradžios iki rugpjūčio mėnesio pabaigos. Jei jums nesvarbu kuriuo metu tuoktis, tai galima rinktis ne tokius populiarus mėnesius ir taip sutaupyti. Pagalvokite, ką iš darbų galite padaryti patys. Galbūt jums nereikia samdyti vestuvių planuotojo? Taip pat puošti ceremonijos vietą ar pokylio vietą galite kartu su artimaisiais. O gal būsimoji nuotaka moka pasidaryti puikų makiažą ir manikiūrą? Galvojant tikrai rasite, kam galite sutaupyti.

Deja, bet yra paslaugų, kurioms taupyti tikrai neverta. Tai fotografai ir vestuviu muzikantai. Nuotraukos turi būti kokybiškos, juk negalėsite dar kartą rezervuoti laiką tokiai fotosesijai. Vestuvių fotosesija turi praeiti be nesklandumų ir tai tėra vienas kartas, kai fotografas galės įamžinti jums svarbiausias akimirkas. Pokylis ir svečių nuotaika tiesiogiai susijusi su gera muzika. Todėl taupyti muzikantams nereikia. Rinkitės profesionalius muzikantus ir pokylis praeis puikiai.

Svarbiausia per vestuves mėgautis kiekviena akimirka, o tam padės ne tik kruopščiai parengtas vestuvių biudžetas, bet ir vestuvių dienos planas. Tuomet bus daug paprasčiau viską organizuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *