Kada indai naudojami ne pagal paskirtį

Seni indai dažnai atgyja naujam gyvenimui – taip bendrai būtų galima pasakyti apie tai, kas dažnai nutinka mums pažįstamoje aplinkoje. Atrodo, viskas gerai, mes tik užsisakome naujus indus, ir jau turime iš ko valgyti, ko gerti. Tačiau kam tada senieji? Ką daryti su jais? Galima pastebėti, jog seni į indai tiesiog nuolat atgyja naujais pavidalais, jie virsta visokiais dalykais, kurie patinka žmonėms, kurie būna panaudojami ne visai pagal paskirtį. Kaip yra panaudojami seni indai?

Indai sodinimui

VinmodecoBene dažniausias antrinis nereikalingų indų panaudojimas yra sodinimui. Jeigu turite tikrai gražius,bet senus puodelius, normalu yra į juos pasodinti kokius mažus daigus, o gal gėles. Teisingai parinkus kompozicijas, tokie augalai gali puošti namus, kitu atveju, galima viską auginti šiltnamyje, o ūgliams paaugus, juos persodinti kur nors ten, kur jų iš tiesų yra tikroji vieta.

Indai sienų ir tvorų dekoravimui

Kaimiškose sodybose, palaikančiose tam tikrą stilių, populiaru senus ąsočius, vazas ar netgi molinius puodus dėti ant tvoros, ir tai tampa natūraliu jos puošybos elementu.

Žmogaus indai gyvūnui

Dar vienas dažnas būdas, kur gali būti panaudojami indai – gyvūnams. Jeigu kažkada buvusi mylimiausia senelio lėkštė dabar yra niekam nereikalinga, tai šiuo metu galite panaudoti indus būtent gyvūnams. Padėkite seną lėkštę ar dubenį kiemą saugančiam šuniui, aplink ratus sukančiai katei, o gal ir kokiam nors stambesniam gyvūnui. Taip jūs senus indus prikelsite antram gyvenimui, o gyvūnai turės tikrai gražius indus, iš kurių galės valgyti ir gerti.

Medžiaga menui

Jeigu esate menininkas, užsiimantis skulptūra, tuomet galbūt menui naudosite ir šią skaldą. Tai reiškia, kad tuo metu, kai norėsite, jog jūsų meno projekte atsirastų naujų idėjų, jas atsinešti galite naudodami tiesiog naujas materijas. Jums ji bus nauja, bet iš tiesų jau gyvens naują gyvenimą. Seni indai, jų šukės ar skalda bus tai, kas leis jums tikrai gražiai viską padaryti, jeigu tik tai bendrai tiks jūsų meno projektui.

Skalda

Dar vienas, mažiau įkvepiantis, tačiau ne ką mažiau gudrus sprendimas yra indų naudojimas vietoje skaldos. Tai toks panaudojimas, kada paimti indai yra tiesiog paverčiami kažkokia skalda. Jeigu turite labai daug senų indų, jūs juos galite suskaldyti į mažus šipulius, vėliau sumaišyti su betonu, ir turėsite tokią tekstūrą, iš kurios galėsite drėbti aukštą tvoros sieną arba išlieti kiemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *