Kada verta pratęsti mobilaus telefono garantiją?

Mobiliųjų telefonų pirkimas daugeliui pirkėjų sukelia ir papildomus klausimus susijusius su garantija. Daugelis žino, kad perkant naują telefoną jiems priklauso dviejų metų gamintojo suteikiama garantija, tačiau reikia žinoti, kad galima pratęsti garantiją ir papildomai. Ką reikia apie tai žinoti?

Sveiki telefonų stiklaiPastaruoju metu pirkėjai vis labiau domisi galimybe kaip pratęsti telefono garantiją. Norintys tai padaryti, turi sužinoti apie tokią galimybę toje parduotuvėje, kurioje perka mobilųjį telefoną. Daugelyje tiek fizinių parduotuvių, tiek ir internetinių parduotuvių galima surasti mobiliuosius telefonus, kurie yra parduodami su galimybe pratęsti garantinio aptarnavimo laikotarpį. Apie tai reikia žinoti, kad ne visos parduotuvės suteikia tokią galimybę, todėl jeigu tokios galimybės nėra, tai reikia ieškoti kitos parduotuvės arba surasti, kas teikia pratęsto garantinio paslaugas ir pasidomėti, kokiu būdu galite pratęsti garantinio laikotarpį. Žinoma, kad patogiausia, kai perkant iš karto yra galimybė pasirinkti pratęsimą.

Kuo naudingas garantijos pratęsimas? Iš tikrųjų ne visi pirkėjai žino apie tokią galimybę. Jeigu jūs tik išgirdote apie tai, tai galima kaip didžiausią privalumą paminėti tai, kad pratęsus garantiją galima bus ilgiau nesirūpinti dėl galimų finansinių išlaidų, jeigu mobilus telefonas suges to laikotarpio eigoje. Pavyzdžiui, įsigijote mobilųjį telefoną, kuriam pratęsėte garantiją dar dvejiems metams ir jis sugedo po trejų metų, kai jį įsigijote. Gamintojo garantija jau pasibaigus, tačiau galioja pratęsta garantija ir jeigu gedimas yra ne dėl jūsų kaltės, tai visos remonto išlaidos bus nebe jūsų rūpestis. Taigi, pratęsti garantiją labai naudinga.

Labai svarbu paminėti, kad pratęsti garantiją galima tam tikram laikotarpiui, kuris nurodomas toje bendrovėje, kuri teikia tokias paslaugas. Pavyzdžiui, gali būti, kad mobilų telefoną bus galima pirkti su pratęsta garantija penkeriems metams arba trejiems metams. Iš tikrųjų norint sužinoti, kiek laiko galima pratęsti garantiją, reikia sužinoti kokio gamintojo ir kokį telefono modelį norite pirkti. Tuomet reikia surasti parduotuves, kurios jį parduoda ir ten jau matysite, kiek metų galima bus pratęsti garantinio galiojimo laiką.

Taip pat reikia paminėti ir tai, kad ne visais atvejais naudinga rinktis tokią garantiją, kuri yra pratęsta. Pavyzdžiui, jeigu perkate labai pigų telefoną arba ketinate juo naudotis dvejus metus. O jeigu perkate brangų telefoną ar nenorite ilgą laiką turėti finansinių išlaidų dėl remonto, tai rinkitės garantijos pratęsimą ir jums tai bus tikrai labai naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *