Kai B kategorija tampa neįmanoma kategorija…

AutologijaKoks skirtumas, kokia yra teisių kategorija, jeigu negali jų gauti ir egzamino vairavimo neišlaikai iš kelinto karto? Teises net 7 kartus bandžiusi laikytis Vilma sako, kad dabar jau juokais sako kartais, kad jai priklauso ne „B“ kategorijos teisės, o „kategorijos neįmanomos“. Klausiama, kodėl ji neišlaikydavo, sako, kad būdavo visokių priežasčių. „Kai važinėju su vyru, nes jis mane kartais moko vairuoti, tada nejaučiu nei tos baimės, nei dirgiklių nebūna, ir tada man tikrai sekasi vairuoti puikiai. Vyras yra geras patyręs vairuotojas ir jis taip pat sako, kad vairuoju labai gerai ir taip moteriškai, atsargiai. O kai nueinu į vairavimo mokyklą, iškart prasideda problemos“, – liūdi moteris.

Instruktorius visada rėkdavo

Vilmai dėl darbo buvo reikalinga b kategorija, taigi, ji užsirašė į vairavimo kursus. Jau per vairavimo kursus ji suprato, kad turi ne patį geriausią instruktorių, o apie pačius geriausius buvo girdėjusi tarytum legendas. „Kiek žinau, visada reikia turėti jau tą šarvą, nusiteikti, kad ir užrėks kartais ant tavęs, ir šiaip nemaloniai bendraus. Bet tai gal ir gerai, kad vairavimo mokykla tam paruošia. Juk dabar ant tavęs gal rėkia tik vairavimo instruktorius, o ateityje, jeigu blogai važiuosi, tada visi vairuotojai pro tave pravažiuos su atlenktu viduriniu pirštu ir keiksmažodžiais. Visgi, man ta agresija vairavimo metu, kelia kažkokią paniką. Kai ant manęs ima šaukti, tai man atrodo, kad dar blogiau viskas, ir kad aš tuojau išvis nebegalėsiu vairuoti, padarysiu tik daugiau klaidų“, – sako ji.

Labai trukdydavo radija

Moteris taip pat prisimena, kad ne kartą per egzaminą b kategorija jai nebuvo suteikta, nes vairavimo kokybei labai trukdydavo garsai per radiją. „Šiaip tikrai neturėtų vairavimo egzamino metu per radiją skambėti žinios. Tai labai blaško, o dar ir mano instruktorius nuolat ką nors pakomentuoja. Aš kartais net nesuprantu, ar čia jis mane pakomentavo ir man reikia kažką kito daryt, ar jis į radiją replikuoja. Tik vėliau ta mintis iki galo ateina. Tai tikrai trukdo vairuoti“, – pripažįsta Vilma.

1 komentaras “Kai B kategorija tampa neįmanoma kategorija…

  1. Manau autorei nesisekė vairuoti mokykloje, nes instruktorius nebuvo lankstus, nesistengė įsiklausyti į bėdas, kurias įvardina vairuotoja, kad ir radija. Per tokį instruktorių atsirado visokiausių baimių, kurios galvoje vis padeda blokadą. Pamačius, kad instruktorius rėkia, vairuotoja turėjo pasikeisti instruktorių, o gal net ir visą vairavimo mokyklą.. Būtų sutaupyta daug nervų ir pinigų. https://www.vairavimo.lt/vairavimo-kursai-klaipedoje/b-kategorija/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *