Kai reikia gero vandens

Vanduo- gyvybės ir sveikatos šaltinis. Turime vartoti pakankamą kiekį skysčių, kad būtume sveiki, gyvybingi, kad mums netrūktų energijos, kad galėtume džiaugtis elastinga oda. Vis dėlto reikia paminėti, kad Lietuvoje ne visose teritorijose gyventojams yra tiekiamas minkštas ir sveikas vanduo. Labai daug kur reikalingi vandens minkštinimo filtrai, nes dėl pernelyg didelio kietųjų dalelių, arba kitaip – kalkių nuosėų – jis netinkamas nei maistiniam, nei buitiniam vartojimui. Šiandien straipsnyje ir pakalbėsime išsamiau apie vandens minkštinimo filtrus bei vandens siurblius.

Kokia nauda slypi nukalkinimo filtruose?

FiltraiTurbūt kiekvienas bent kartą gyvenime išreiškėte nepasitenkinimą, dėl nusistovėjusių kalkių nuosėdų akvariume, vazoje, stiklinėje, ant skalbimo mašinos durelių stiklo? Jau nepaisant to, kad jau vien estetiškai kalkių sluoksnis ant skaidrių paviršių atrodo nekaip, o ką jau kalbėti apie dažnai gendančias skalbimo mašinas, indaploves, nuolatos užsiteršusius virdulius, šildytuvus ir panašiai. Kalkės kaupiasi, trikdo prietaisų veiklą, jūs esate priversti sunaudoti daug daugiau elektros energijos, skirti dideles išlaidas valymo priemonėms. O ką jau kalbėti apie namų ruošos darbus – kiek laiko tenka paaukoti, kol išvalote vonios kambarį. Plaunant indus reikia naudoti didelį kiekį plovimo priemonių ir gana ilgai laukti, kol indai išdžius. Visos moterys sutiks, kad kietas vanduo labai veikia skalbinių kokybę – išplovus tokiu vandeniu, šie nėra minkšti, pasižymi ne tokiomis ryškiomis spalvomis. Tai buitiniai minusai, tačiau didžiausia žala slypi kalkių poveikyje mūsų sveikatai. Plaunant galvą kietu vandeniu sausėja plaukai, jie tampa neelastingi, primena šiaudo struktūrą, sudirgsta oda, nuolatos sausėja. Viso to išvengti padeda vandens minkštinimo filtrai, kurių puikus tiekėjas Lietuvoje yra UAB „Filteka“. UAB „Filteka“ – švaraus vandens profesionalai, teikiantys ne tik vandens minkštinimo filtrus, bet ir jų techninę priežiūrą, gedimų šalinimą ir profesionalias konsultacijas, taip pat įrenginėjantys vandens nugeležinimo filtrus, montuojantys apsaugas nuo kalkių. Bendrovės tikslas, kad klientų namuose būtų teikiamas minkštas ir sveikas vanduo, tačiau taip, kad nebūtų apkraunama kliento buitis. Bendrovė atlieka vandens kokybės tyrimus, o įrengus filtrus reguliariai teikia aptarnavimą, priežiūrą bei konsultacijas.

Kaip vanduo pasiekia gyventojus

Vandens siurbliai padeda vandeniu aprūpinti kiekvieną žmogų. Daugelyje gyvenamųjų namų valdų vartotojus pasiekia iš atitinkamų vandens šaltinių, juos tinkamai išvalius. Vis dėlto labai dažnai dėl blogos vamzdžių būklės žmones pasiekia itin prastos kokybės vanduo, turintis specifinį kvapą bei skonį, kenkianti mūsų buičiai bei sveikatai. Jeigu pradedate abejoti jūsų geriamojo vandens kokybe, reikėtų, jei šis skleidžia blogą kvapą ir yra pernelyg kalkėtas, reikėtų pasvarstyti apie vandens minkštinimo filtro įsigijimą. Patikėkite, Pamatyti teigiamą rezultatą ilgai netruks – jau labai greitai pajusite, ką reiškia vartoti švarų, minkštą vandenį ir kaip teigiamai šis vanduo veikia jūsų sveikatą bei buitį. Internetinėje UAB „Filteka“ svetainėje galite pamatyti einamiausius parduodamų vandens filtrų modelius – jie įvairaus dydžio, pritaikyti skirtingo tipo patalpoms, yra skirtingo dydžio. Daugelis šiandien yra labai automatizuoti, palengvinto reguliavimo. Įmonės konsultantai visada pasiruošę jums patarti ir padėti išsirinkti reikiamą variantą.

Sėkmės istorijos

Kauno rajone gyvenanti Verbeckų šeima ilgą laiką skundėsi itin blogo vandens kokybe. Iš čiaupo bėgančio vandens niekas net nedrįsdavo gerti, nes šis būdavo neskanus ir turėdavo itin blogą kvapą. Kadangi namuose buvo daug mažų vaikų, reikėdavo dažnai skalbti drabužius, todėl didelė apkrova teko skalbimo mašinai. Ši galiausiai sugedo. Pagrindine gedimo priežastimi specialistai įvardino itin kieto ir nekokybiško vandens poveikį. Po to, kai UAB „Filteka“ profesionalai įrengė Verbeckų šeimoje aukštos kokybės vandens minkštinimo filtrą, gyvenimas pagerėjo daugybę kartų. Prietaisaitarnauja ilgiau, šeima geriau jaučiasi ir vartoja skanesnį vandenį. Šitaip pagerinti savo gyvenimo kokybę šeima siūlo kiekvienam ir pataria nedelsti, nes prietaisų remontas bei priemones sausai odai reikalauja daugiau išlaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *