Kaip atlikti fotoepiliaciją?

Jei jums jau pabodo vis ataugantys plaukeliai įvairiose kūno vietose, fotoepiliatorius tikriausiai yra būtent tai, ko jums reikia. Su šio mažo prietaiso pagalba galite nuveikti didelį darbą – ilgam atsikratyti plaukelių ir taip padaryti paslaugą tiek sau, tiek ir savo odai, kuri nuo dažno skutimo gali būti sujautrėjusi ar net pažeista. Jei vis dar neturite fotoepiliatoriaus, rekomenduojame rimtai apsvarstyti įsigijimo galimybę – tinklapyje https://grozioformule.lt/produktas/ipl-fotoepiliatorius/ galite rasti sau tinkamą epiliatorių, su kuriuo neiįsiskirsite daugelį metų.

EpiliatoriaiJei jau turite ar planuojate pirkti fotoepiliatorių, reikėtų ir išmokti teisingai juo naudotis. Tik tinkamai atlikti procedūra užtikrins tai, jog plaukeliai bus pašalinti ilgam laikui, o jūs nepadarysite jokios žalos savo odai ir nejausite diskomforto. Pirmas dalykas kurį turėtumėte padaryti, tai visiškai švariai nusiskusti. Tai reiškia, jog virš odos nebeturėtų būti išlindusių plaukelių. Po skutimosi tiesiog būtina visiškai išdžiovinti savo odą, ją gerai nuvalyti.

Tuomet, priklausomai nuo to, kurią kūno vietą norite epiliuoti, turėtumėte pasirinkti fotoepiliatoriaus galvutę. Jei depiliuojate zoną, kurioje vietos apstu, rinkitės kuo didesnę galvą, kadangi ji darbą atliks greičiau ir geriau. Tuo tarpu jei zonoje kurią epiliuojate vietos nėra daug, rinkitės mažesnę galvą – su ja bus lengviau manevruoti. Įjungę epiliatorių gerai priglauskite jį prie odos. Visa fotoepiliatoriaus galva turi nepriekaištingai liestis su jūsų oda, antraip aparatas paprasčiausiai neveiks. Dauguma fotoepiliatorių veikia nuo paspaudimo, tad jei norite pašalinti plaukus nuo didesnės kūno vietos, galite nuspausti ir laikyti mygtuką, o patį fotoepiliatorių tiesiog slinkti per odą. Jei vietos nėra, tuomet tiesiog prispauskite epiliatorių prie odos, paspauskite mygtuką, ir atitraukite epiliatorių, o tokį procesą kartokite ir kitose vietose. Jei tai darote pirmą kartą ar jūsų oda yra ypatingai jautri, galite pasirinkti švelnaus fotoepiliavimo funkciją, kurią turi absoliuti dauguma fotoepiliatorių. Tiesa, tokiu būdu nepašalinsite visų plaukelių vienu kartu, tad procedūra tikriausiai reikės kartoti dar kartą.

Po kiekvieno naudojimo labai svarbu kruopščiai išvalyti aparatą. Jei tai jūsų pirmasis kartas taikant tokias procedūras, pakartotinio fotoepiliavimo reikės po 4 – 12 savaičių. Tai labai priklauso nuo jūsų odos ir plaukų augimo savybių, todėl kiekvienoje situacijoje sprendimas yra vis kitoks. Galiausiai, prieš pradedant sau taikyti tokias procedūras, geriausia būtų pasitarti su dermatologu, kuris galėtų patikrinti jūsų odos būklę ir duoti naudingų patarimų apie fotoepiliaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *