Kaip gydyti miego sutrikimus

NMCRetai susimąstome, kad prastas miegas kiekvieną naktį gali reikšti rimtas ligas. Štai Aistė, kreipusis į NMC medicina, sako, kad jai padėjo susireguliuoti miegą. Miegas apskritai yra labai svarbus dalykas, nes jis nulemia ir mūsų gyvenimo kokybę. Tik būdami pamiegoję mes galime būti pakankamai žvalūs, žvitrūs ir visą laiką galėt dirbti produktyviai. Jeigu miego trūksta, tai iškart atsiliepia efektyvume, produktyvume ir gyvenimo kokybėje apskritai. Tad verta visuomet galvoti apie tai, kaip suteikti sau geresnį miegą, o jeigu kyla problemos, bandyti jas sutvarkyti.

Bandyti susireguliuoti ritmą

Jeigu nepavyksta sutvarkyti miego savarankiškai, reikia kažkur kreiptis, pavyzdžiui, NMC medicina gali padėti spręsti problemas. Tačiau net jeigu ir nesikreipsite iškart į gydytojus, pirma dar vertėtų pasistengti patiems rasti problemos sprendimus. Pirmiausia visiems vertėtų tiesiog susireguliuoti miegojimo grafiką. Tai reiškia, kad tam tikru metu reikia pradėti eiti laiku miegoti. Laiku atsigulti, laiku atsikelti. Aišku, pradžioje bus labai sunku, jeigu kankina nemiga. Nueisite pagal grafiką 11 val. miegoti. Gulėsite „stačiomis akimis“ ir negalėsite užmigti visą naktį, paryčiais užmigsite, 7 val. kelsitės beveik nepamiegoję. Tačiau čia ir yra svarbiausia nesuklupti – atsikelti vis tiek laiku, neiti pamiegoti dieną, o tada vėl eiti miegoti vakare. Galiausiai organizmas pripras prie tokio ritmo ir jūs galėsite džiaugtis atsinaujinusia dienotvarke, priprasite eiti miegoti laiku.

Gerti vitaminus, papildus, sveikai maitintis

Kartais miego sutrikimai gali kankinti tiesiog dėl to, kad nesimaitiname sveikai. Tad ką reikėtų daryti? Pirmiausia reikėtų užtikrinti, kad pakankamai pamaitiname savo kūną reikalingomis medžiagomis. Kartais pasitaiko, kad žmonės net nenutuokia, kaip prastai jie maitinasi. Valgydami tik perdirbtą ir riebų maistą, jie nesuteikia kūnui ląstelienos, vitaminų, sveikų ir reikalingų dalykų. Tad verta į mitybą įtraukti kur kas daugiau daržovių, jas laikyti pagrindiniu patiekalu. Taip pat, kad greičiau atsistatytumėte, galite pradėti vartoti magnį ar kokį nors kitą papildą, nervams stiprinti.

Ieškoti problemos šaltinių

Galiausiai, kartais reikia tiesiog būti atvirais sau ir padėti rasti tikrąją problemos priežastį, kuri gali kelti nerimą ir negalėjimą užmigti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *