Kaip įsigijote svajonių būstą Vilniuje?

Ne paslaptis, kad nauji butai Vilniuje – tai tiesiog prabangos prekė, kainuojanti itin daug, ją gali leisti ne kiekvienas, norintis gyventi sostinėje. Ir visgi, tokius naujus butus prestižinėse vietose įsigyja įvairūs žmonės, ne tik daugiaženkles sumas uždirbantys verslininkai ar programuotojai. Tad kaip žmonėms pavyksta įsigyti naujos statybos namuose, gerose vietose butus Vilniuje?

Sudėjo vyro ir savo palikimą

Butai VilniujeKaip pasakoja Miglė, puikų butą Vilniuje, naujos statybos name, pavyko įsigyti sudėjus į vieną vietą savo ir vyro palikimą. „Mano tėvai išsiskyrė, pardavė namus ir tuomet iškart išdalino palikimą vaikams ir patys pasiėmė savo dalį. Man teko apie 30 tūkst. Eurų. Dar tuo metu turėjau 7 tūkst. eurų susitaupiusi, nes anksčiau su vyru planavome imti paskolą, tad taupiau pradiniam įnašui. Vyras gavo palikimo sodo namelį labai geroje vietoje Vilniuje. Bet mes abu esame miesto žmonės, mums patinka vaikštinėti mieste, o ne ravėti kiaulpienes ir pjauti žolę. Taigi, vyras šiek tiek patobulino tą namelį, jau seniai buvo apie tai kalbėjęs. Jis apšiltino stogą, antrą aukštą, pakeitėme langus. Padarėme ir kosmetinį remontą, kuris tikrai labai pagražino visą vaizdą. Ir štai, visa tai leido parduoti tą namą už 55 tūkst. eurų. Sudėjus mūsų turimas sumas, gavosi visai neblogas skaičius. Tada ir nusipirkome naujos statybos name butą, pačiame Vilniaus centre, paupyje, kaip kad visada ir svajojome. Dabar gyvename gerai: pėsčiomis einu iki darbo, vyrui irgi nesunku pasiekti norimus taškus, be to, jaučiame visada, kad esame tikroje miesto širdyje. Galų gale, labai gera yra ir žinoti, kad būstas tikrai dabar priklauso mums. Ir kad tai nėra tarybinis daugiabutis, kuris visas prakiuręs ir vos dar laikosi apskritai“, – sako moteris.

Pradėjo nuo mažesnio buto ir vis keliavo

Kita jauna šeima sako, kad pirmiausia įsigijo patį mažiausią butą Vilniuje, daugiabutyje, senos statybos name. Tačiau pasisekė, nes jį pirko būtent tuo metu, kai labai nukrito kainos. Taigi, gerai išlošė. Vėliau taupė daugiau pinigų, ir galiausiai galėjo gana gerai suktis. Visa tai suteikė ir pasitikėjimo savimi, ir tikrai tapo maloniu dalyku. Pardavę tą butą, jie kėlėsi jau arčiau centro, į didesnę erdvę, tačiau vis dar senesniame name. Galiausiai dar po 5 metų pasitaupę įsikėlė į naują namą, puikų erdvų butą Vilniaus centre, tiesiog puikioje vietoje.

2 komentarai “Kaip įsigijote svajonių būstą Vilniuje?

  1. Na realiai reikia taupyti ir negalvoti,kad man čia duos viską bankas be pradinio įnašo. Žinoma, yra gudrybių, kurias kartais apeina žmonės, tačiau žinoma be pradinio įnašo reikia turėti pastovų darbą ir dar gerą kredito istoriją.

  2. šiais laikais statyti namą kartais net pigiau nei pirkti butą. Statydami namą visą projektavimą ir stogo dengimo darbus palikome manostogas.lt. Iš tikrųjų rekomenduoju, labai padėjo mums šie žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *