Kaip išsirinkti droną?

Galvojantys apie dronus suranda parduotuvių lentynose didelį pasirinkimą. Dabar gaminami patys įvairiausi dronai, kurie turi įvairias galimybes. Kiekvienam pirkėjui reikia žinoti, kokio prietaiso nori ir, kokios savybės jam svarbios. Tai leis išsirinkti patį tinkamiausią, kuris tenkins pirkėjo pageidavimus.

DronaiŠiuo metu GPS partneris siūlo įvairius prietaisus skirtus tiek darbui, tiek ir laisvalaikio leidimui. Vienas iš populiarių pasirinkimų – dronas su filmavimo ir fotografavimo galimybe. Nors toks prietaisas ir brangesnis, nei tie, kurie neturi tokios galimybės, tačiau tai prietaisas skirtas ne tik laisvalaikiui, kai galima fotografuoti ir filmuoti įvairius vaizdus, bet ir dirbti, pavyzdžiui, filmuoti renginius ar daryti profesionalias nuotraukas. Taigi, pagalvokite, ar jums reikalinga tokia galimybė? Jei reikalinga, tai reikia pagalvoti, kokios kameros reikia. Kuo geresnė kokybė, tuo geresnė vaizdo kokybė. Tiesa, profesionaliam darbui su vaizdu, reikia įsigyti itin aukštos kokybės filmuojant ar fotografuojant droną. Žinoma, toks prietaisas kainuos brangiau, nei paprastas dronas, tačiau darbui to reikės. Jeigu perkamas dronas tik mėgėjiškam vaizdui kurti, tai galima rinktis ir pigesnį variantą. Taip pat reikia žinoti apie tai, kad norint labai kokybiškų vaizdų, reikės prie drono pritvirtinti specialų vaizdo stabilizatorių. Jis pridės papildomo svorio ir vaizdas nebus drebantis. Taip pat reikia atkreipti dėmesį ir į drono keliamąją galią. Kuo galingesnis, tuo geresnis ir stabilesnis vaizdas bus. Taip pat svarbi bus ir skrydžio trukmė. Jeigu norėsite filmuoti ilgai, tai reikia tokio drono, kuris turi galingą bateriją. Kalbant apie kamerą, reikia rinktis 4K raiškos, jei norima išgauti itin kokybišką vaizdą.

Ne mažiau svarbu žinoti apie skrydžio trukmę, kuri priklauso nuo baterijos talpos. Beje, baterija svarbi ne tik filmuojant, bet ir tam, kad galėtumėte ilgai mėgautis skrydžiu. Tai dar ne viskas apie dronus. Skrydžio trukmė įprastai trunka 5-40 min., todėl jei nenorite išlaidauti brangiam dronui, kuris skrenda ilgiau, tai galite įsigyti papildomą bateriją, kurią galėsite pakeisti, kai dronas baigs skrydį. GPS partneris siūlo įsigyti kokybiškas baterijas, kurios leis prailginti skrydžio trukmę.

Kaip matome yra tam tikri svarbūs kriterijai, pagal kuriuos reikia rinktis, tačiau ne visiems jie vienodai svarbūs. Kai kuriems nereikia ilgo veikimo baterijų ar kameros. Todėl kiekvienas turi apsispręsti, kas jam svarbu ir pagal tai rinktis iš to, kas tinka. Pasiūlymų yra pakankamai, kad pasirinkti geriausią droną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *