Kaip išsirinkti langus

Kokius langus pasirinkti?Kai remontą darantys žmonės ima rinktis, kokių langų jiems reikėtų, jie susiduria su netikėtumais. Atsiranda noras, tačiau langu kainos skaiciuokle galbūt parodo visai ne tokius skaičius, kokius norėtumėte matyti. Tada tenka dar kartą apgalvoti savo planą ir nuspręsti, kiek langų iš tiesų būtina, kiek ne.

Į kurią pusę atsisuks

Visų pirma, planuojant langų išdėstymą, reikia galvoti, į kurią pusę kurie langai žiūrės. Suprantama, kad rytų ir pietų pusės yra tos, iš kurių nuolat šviečia saulė. Tai yra, ji iš tų pusių šviečia ilgiausiai. Tad tikrai nereikia stengtis visų langų sudėti į šiaurės pusę. Geriau juos dėti į ten, iš kur ateis daugiau šviesos. Tai nebus labai sudėtinga – šiek tiek pagalvokite ir lengvai rasite tokį sprendimą. Taip pat reikia atsižvelgti ir į bendrą namų projektą. Jame bus pažymėta kur yra kapitalinės sienos, kur galima kokį langą kirsti, o kur nieko reikia nejudinti. Tačiau jūs galite numatyti, ar toje vietoje, kur galima dėti langą, bus mažutis vos matomas langelis, ar didelis vitrinos tipo langas. Taip, kaip norėsite, taip ir pasidarysite.

Iš ko padaryti

Toliau jums reikia galvoti, kaip bus padaryti langai, iš kokių medžiagų, ir koks bus jų kiekis. Tam pasitarnaus ir langu kainos skaiciuokle, kai ieškosite finansiškai tinkančio sprendimo. Daugybei žmonių nėra svarbu, kokie langai sudedami. Jie nevertina interjero, todėl tiesiog nori kažko, kas būtų visai pigu ir gražu, ir mano, kad tokio dalyko turėtų pakakti. Jeigu esate vienas iš jų, pasitarkite su žmogumi, kuris gerai išmano interjero, stiliaus idėjas. Bet ne tokias, kokias kurdavo sovietmečiu, o tokias, kokios būna madingos dabar. Geriausia visada orientuotis į Vakarus.

Taip pat mąstykite ir apie žaliavų skirtumus. Plastikiniai langai visada kainuos pigiau už medinius, tačiau būtent mediniai langai dabar išgyvena tikrą renesansą. Jie labai paplitę, nes išlaiko senovinę gražią dvasią, kurios, pasirodo, ilgisi daugybė žmonių. Ir tai dar ne viskas. Dar žmonės taip pat labai nori būti ir su šiltais langais. Ypač, kai sugriežtinoenerginio sertifikavimo klasės reikalavimus. Dabar visi turi turėti labai šiltus, gerai apšiltintus namus. Todėl reikia, kad ir langai būtų sandarūs, nepraleistų temperatūrų skirtumų. Tad geriau, jeigu jie bus kelių stiklo paketų. Galima padaryti taip – šiaurinius langus dėti storesnius, su didesniu stiklo paketų skaičiumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *