Kaip išsirinkti skutimosi mašinėlę?

MasinelesSkutimasis yra neatsiejama kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis. Nesvarbu nešiojate barzdą ar ne, skutimosi masineles jums prireiks skutantis arba tiesiog formuojant savo barzdą. Be to, nereikėtų pamiršti, jog skutimosi naudojamos ne vien tik veido plaukelių skutimui. Nors viskas atrodo labai paprasta, eilinis vartotojas gali susimaišyti tuomet, kai pamatys koks platus skutimosi mašinėlių pasirinkimas egzistuoja rinkoje. Pats svarbiausias dalykas yra atsižvelgti į savo odą. Jei oda jautresnė, netinkama skutimosi mašinėlė gali sukelti labai daug problemų ir pažeisti jūsų odą, iššaukti bėrimą ir pan.

Bene pačios populiariausios skutimosi masineles yra rotaciniai skustuvai. Tokios mašinėlės dažniausiai turi tris atskiras galvas, kurios sukasi aplink savo ašį. Kiekviena skutimo galva ant kraštų turi nedidelius peiliukus, o dažnu atveju ir spyruokles, kurios leidžia galvoms judėti pirmyn ir atgal nepriklausomai nuo viena kitos. Tai reiškia, jog tokio tipo mašinėlė yra ypač tinkama skusti plaukelius nuo nelygių vietų. Be to, tokios mašinėlės yra itin atsparios vandeniui, todėl jums nereikės jaudintis dėl to, jog sugadinsite savo skustuvą jį sušlapindami. Tai geriausias pasirinkimas jei skutatės nelabai dažnai ir turite stiprius bei storus plaukus. Tokia mašinėlė puikiai susitvarkys net ir su storais plaukais, tačiau jos nėra patogios barzdos formavimui, todėl tiks tik tuo atveju, jei skutate visą barzdą. Be to, nereikėtų pamiršti kartas nuo karto pagaląsti mašinėlės peiliukų. Atšipę peiliukai ne tik tinkamai nenuskus jūsų barzdos, bet ir sudirgins jūsų odą.

Tuo tarpu plonos skutimosi mašinėlės turinčios tik vieną skutimosi galvą yra tinkamos tiems, kurie formuoja savo barzdą ir skutasi dažnai. Nors jų skutimo efektyvumas ir nėra toks didelis, tačiau skutantis dažnai šio tipo skutimosi masineles tikrai susitvarkys su užduotimi. Be to, siauresnė konstrukcija ir taisyklinga forma leis lengviau formuoti barzdą.

Kitas klausimas, į kurį turite sau atsakyti prieš pirkdami naują skutimosi mašinėlę – akumuliatorinė ar laidinė mašinėlė? Skirtumai tarp šių skirtingų mašinėlių yra ganėtinai dideli. Akumuliatorinė mašinėlė iš vienos pusės suteikia daugiau laisvės, kadangi galite laisvai su ja judėti, nesate pririštas prie elektros lizdo, galite patogiai pasiimti tokią mašinėlę į kelionę ir t.t. Kaip bebūtų, kartais toks mobilumas gali atsisukti priešingai, kadangi pamiršus pakrauti mašinėlę, gali tekti sugaišti nemažai laiko laukiant kol pakrausite bateriją. Be to, akumuliatorinės skutimosi masineles kainuos daugiau nei tos, kurios jungiasi tiesiogiai į elektros lizdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *