Kaip pasirinkti geriausius betono ankerius?

DetalėsKai reikia tvirtinti metalą ar betoną, sveikas protas gali versti manyti, kad vienas iš jų yra akivaizdesnis pasirinkimas už kitą. Juk betonas yra daug kietesnis už metalą, o tai reiškia, kad jį gręžti ir įstatyti tvirtinimo detalę turėtų būti sudėtinga, tiesa? Tai negali būti toliau nuo tiesos. Nors pirmas jūsų noras gali būti pasirinkti betono inkarą betoniniam paviršiui, taip yra ne visada. Betoninių inkarų būna įvairių rūšių, ir kiekvienas jų turi savų privalumų ir trūkumų, palyginti su kito tipo inkarais. Prieš pirkdami bet kokį inkarą, pirmiausia turite žinoti keletą dalykų. Kad padėtume išsirinkti geriausiai jūsų projekto poreikius atitinkantį inkarų tipą, parengėme šį vadovą. Jame sužinosite apie tris pagrindinius inkarų tipus: plieninius kaiščius, mūro inkarus ir srieginių strypų inkarus (dar vadinamus plėtimosi varžtais). Taip pat yra keletas antrinių aplinkybių, kurios gali neturėti tiesioginės įtakos jūsų sprendimui, bet kurias verta turėti omenyje renkantis inkarą savo projekto poreikiams. Ankeris ir ankeris į betoną už gerą kainą. Plačiau: https://specialist.lt/tvirtinimo-detales/tvirtinimo-detales-plieniniai-ankeriai/tvirtinimo-detales-plieniniai-ankeriai-ankeriniai-varztai/tvirtinimo-detales-plieniniai-ankeriai-ankeriniai-varztai-ankeriniai-varztai-fbn-ii/metalinis-pleistinis-ankeris internetu.

Plieniniai kaištiniai inkarai

Plieninis kaištinis inkaras – tai įprastas inkarų tipas, naudojamas metaliniams paviršiams tvirtinti prie betono, naudojant kaištį, kuris įkišamas per skylę metaliniame paviršiuje į betoną. Šio tipo inkarai idealiai tinka tvirtinti prie betoninių paviršių tokius įrenginius kaip turėklai, turėklai, vartai, tvoros ir grotelės. Plieniniai kaištiniai inkarai gali būti įvairių skersmenų ir ilgių, kad tiktų įvairioms medžiagoms ir paskirtims. Plieninio kaištinio inkaro skersmuo yra svarbus, nes nuo kaiščio skersmens priklauso, kokią apkrovą gali išlaikyti inkaras. Pavyzdžiui, 0,13 colio skersmens inkaras gali išlaikyti iki 4 000 svarų apkrovą, o 0,19 colio skersmens inkaras – iki 10 000 svarų apkrovą. Panašiai plieninio kaiščio ilgis lemia, kokią apkrovą jis gali išlaikyti. Pavyzdžiui, 0,25 colio ilgio kaištis gali išlaikyti iki 10 000 svarų apkrovą, o 0,5 colio ilgio kaištis – iki 20 000 svarų apkrovą. Ankeris į gipso kartonui ir ankeris su kilpa. Tai specialisto patarimai kiekvienam statybininkui.

Mūriniai inkarai

Plytų inkaras – tai inkarų tipas, naudojamas mūro blokams ir plytoms tvirtinti prie betono. Yra keli skirtingi plytų inkarų tipai, įskaitant sraigtinius ir spaustuvinius inkarus, kaklaraiščio inkarą ir žemo profilio plytų inkarą. Ankeris betonui ir specialisto patarimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *