Kaip pirkti už geriausią kainą?

Visi norime pirkti prekes ar paslaugas už palankiausią kainą, tačiau ne visada žinome, kaip tokią rasti. Tam padeda įvairių pasiūlymų ir paslaugų tiekėjų palyginimai. Rasti tokius palyginimus galime internete, kur žmonės dalinasi savo patirtimi arba galime patys viską išsiaiškinti apie prekę ar paslaugą ir padaryti palyginimą.

KlausimėlisJei nuspręsite patys daryti palyginimą, tai apsišarvuokite kantrybe, nes tai kruopštumo ir daug laiko reikalaujantis darbas. Juk jūs nieko nežinote apie tą prekę ar paslaugą. Taigi, jei jau apsisprendėte, tai turite rasti skirtingų pardavėjų parduodamą prekę ar paslaugą. Tuomet reikia atidžiai perskaityti aprašymus ir įsitikinti, kad prekės ar paslaugos yra tokios pačios. Tuomet užsirašykite kainas, kurias nurodo pardavėjas. Užsirašyti galite ant popieriaus lapo arba dar patogiau kompiuteryje esančiose specialiose skaičiuoklėse. Tuomet bus mažiau darbo lyginant visas kainas. Taip pat reikia sužinoti dėl papildomų sąlygų, pavyzdžiui, kai kurie pardavėjai atskirai nurodo kainą su PVM arba atskirai reikia papildomai pridėti pristatymo išlaidas pasirinkus tinkantį pristatymo būdą. Jums norint palyginti kainas, reikia viską atidžiai suskaičiuoti ir pasižymėti galutinę kainą su visais papildomais mokesčiais. Lyginti prekes daug paprasčiau, nes internete galima rasti palyginimo funkciją, kurios pagalba galima greitai išsiaiškinti prekių skirtingumus ir panašumus. Tiesa, tai galima padaryti tik to paties pardavėjo svetainėje. Lyginti skirtingų pardavėjų kainas ir prekes turėsite patys. Tiesa, dažnai nutinka ir taip, kad jei tokias pačias prekes mes galime palyginti paprastai, tai lyginti paslaugas yra kur kas sudėtingiau, nes paslaugos gali būti ne tokios pačios, o tik panašios. Jūsų užduotis yra sužinoti apie jus dominančią paslaugą kaip įmanoma daugiau ir išsiaiškinti, kokie skirtumai yra pas skirtingus paslaugos tiekėjus. Jei jūs neišbandėte šių paslaugų, tai bus sudėtinga suprasti ar jos tikrai labai panašios. Štai tokiais atvejais ir suprantama, kad palyginti paslaugų negalite, o turite ieškoti tų pirkėjų ir vartotojų, kurie jas išbandė.

Tokie paslaugų tiekėjų palyginimai, kai lygina ir savo nuomonę pasako jau tas paslaugas išbandę pirkėjai, daug geriau. Visų pirma, tai jums nereikia patiems atlikti sudėtingo darbo renkant ir lyginant informaciją. Be to, paslaugas išbandę žmonės žino daugiau svarbios informacijos, nei jūs sužinotumėte iš paslaugos tiekėjo aprašymo. Taigi, tai jums labai naudinga, nes gaunate objektyvų atsiliepimą ir palyginimą. Tuomet jau jums daug paprasčiau pasirinkti teisingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *