Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

Plaukai slenkaSlenkantys plaukai – tai problema, kuri vargina įvairaus amžiaus vyrus ir moteris. Plauku slinkimas visada verčia sunerimti ne vien tik dėl estetikos – juk tai taip pat gali signalizuoti ir apie tam tikrus sveikatos sutrikimus. Dažnais atvejais plaukai ima slinkti tada, kai atsiranda hormonų disbalansas, ši problema yra labai aktuali nėščioms ir žindančioms moterims. Be jokios abejonės, visada norisi išspręsti šią problemą, taigi, kokie būdai gali padėti tą pasiekti?

Jei plaukai slenka labai gausiai, ir tai pasireiškė visiškai netikėtai, tokiu atveju vertėtų pasikonsultuoti su šeimos gydytoju, kuris galės paskirti tam tikrus reikalingus tyrimus, arba gali nukreipti į tam tikros srities specialistą. Kaip jau minėta anksčiau, plauku slinkimas neretai atsiranda tuomet, kai išsiderina hormonų veikla, taigi, tam tikras skirtas gydymas gali padėti išspręsti šią problemą.

Plaukai gali imti slinkti ir dėl neracionalios mitybos, todėl svarbu pasirūpinti, kad su maistu gautumėte reikalingų vitaminų ir mineralų. Stenkitės rinktis kuo vertingesnius maisto produktus, venkite įvairaus greito maisto, jei yra galimybė, pietus ruoškite namuose. Tuo atveju, jei manote, kad su maistu negaunate visų reikalingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, tokiu atveju jus tikrai pravers maisto papildai, kurie gali būti skirti plaukų stiprinimui ir jų grožio puoselėjimui.

Šiandien taip pat galima rasti įvairių kitų priemonių, kurios yra skirtos kovoti su plaukų slinkimu. Svarbiausia yra tai, kad pasirinktos priemonės padėtų stiprinti plaukų šaknis, nes būtent tai i padės išvengti plaukų slinkimo. Įvairių priemonių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai didelis, tad galite pasidomėti, kurias jų rekomenduoja vartotojai. Šiandien įvairių atsiliepimų bei rekomendacijų galima rasti tiesiog naršant internetinėje erdvėje, tad nesugaišdami daug laiko tikrai galėsite rasti pačius palankiausius pasiūlymus.

Nors plauku slinkimas gali atrodyti kaip labai rimta problema, tačiau ją tikrai galima išspręsti. Jei plaukai slenka labai gausiai, vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju, o tuomet, jei slinkimas nėra labai gąsdinanti, tiesiog galite pasirinkti maisto papildus ar kitas priemones, kurios galėtų sustiprinti plaukų šaknis.

1 komentaras “Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

  1. Aš turiu puikų sprendimą tam. Mano močiutė man užaugina krapų( https://www.nojus.lt/darzoviu-seklos/krapai ), juos sudžiovina, o aš pasidarau stiprų nuovirą. Juo reikia perplauti plaukus du kart per savaitę- plaukai žvilga ir tampa stiprūs. Žinoma, krapai ir širdžiai labai sveika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *