Kaip tapyti pasaulio žemėlapį ant drobės?

Ieškote unikalaus būdo, kaip pagražinti savo namus? Pasaulio žemėlapio tapyba ant drobės – puikus būdas tai padaryti! Tai smagus ir kūrybiškas projektas, kurį galima atlikti keliais etapais. Naudodami kelias paprastas priemones galite sukurti nuostabų meno kūrinį, kurio pavydės jūsų draugai ir šeima. Šiame žingsnis po žingsnio vadove sužinosite, kaip nutapyti pasaulio žemėlapį ant drobės. Sužinosite pagrindinius drobės paruošimo, žemėlapio kontūro nubrėžimo ir detalių pridėjimo pagrindus. Skyrę šiek tiek laiko ir kantrybės, galėsite sukurti gražų meno kūrinį, kurį galėsite išdidžiai pakabinti savo namuose. Taigi pasiimkite reikmenis, atlikite šiuos veiksmus ir pasiruoškite tapyti pasaulį!

DrobėsKai kalbama apie tapybą, nėra jokių ribų, ką galite sukurti. Galite tapyti bet ką – nuo peizažų ir gamtos vaizdų iki architektūros ir miesto peizažų, ir net sukurti savo meninę natiurmortų interpretaciją. Viena populiariausių dailininkų tapybos temų yra žemėlapiai – nuo miestų žemėlapių iki pasaulio žemėlapių, yra daugybė būdų, kaip galima kurti žemėlapių meną. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs menininkas, yra daugybė būdų kurti žemėlapių meną.

Surinkite medžiagą

Pirmiausia turėsite surinkti medžiagas, kurių reikia norint pradėti tapyti pasaulio žemėlapį. Šiam projektui reikės drobės gabalo, teptuko, akrilinių dažų ir akvarelės dažų paletės. Drobė – drobė, kurią pasirinksite savo žemėlapio tapybai, priklausys nuo to, kokio dydžio žemėlapį norėsite tapyti ir kokio vaizdo norite, kad jūsų paveikslas atrodytų. Jei norite nutapyti didelį žemėlapio paveikslą, kuris užpildytų visą sieną, jums reikės kur kas didesnės drobės nei tuo atveju, jei kursite mažesnį žemėlapio paveikslą, kurį norėsite įrėminti ar pakabinti ant molberto. Pasaulio žemėlapis ant drobės – įsigyti ČIA ir gaukite operatyviai visoje Lietuvoje.

Paruoškite drobę

Kai pirmą kartą gausite drobę, ji greičiausiai bus suvyniota ir sulankstyta. Prieš pradėdami tapyti, norėsite išskleisti drobę ir įsitikinti, kad ji visiškai lygi. Tai galite padaryti tiesiog pakabinę ją ant sienos ir palikę kelioms dienoms, kad ji visiškai išsilygintų. Kai drobė bus visiškai plokščia, turėsite ją ištempti. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai suraskite drobės vidurį ir pritvirtinkite ją prie medinio rėmo arba medinių strypų su elastinėmis juostomis. https://drobiunamai.lt didelis asortimentas.

Nubraižykite žemėlapio kontūrą

Prieš pradėdami tapyti, ant drobės norėsite nupiešti žemėlapio kontūrą. Tai galite padaryti pieštuku arba plonu teptuku. Jei žemėlapio kontūrą piešite pieštuku, įsitikinkite, kad naudojate minkštą šviną, kad tapant ant drobės neliktų žymių. Žemėlapio kontūras padės jums sukurti tikslų žemėlapio paveikslą ir įsitikinti, kad visos detalės yra tinkamoje vietoje. Galite pasirinkti piešti viso pasaulio žemėlapio kontūrą arba sutelkti dėmesį į konkrečią sritį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *