Kaip valiutų kursai gali būti apskaičiuojami savarankiškai

RoltenPasinaudodami Rolten.lt teikiama informacija jūs galite tikslingai išsikeisti valiutas. Taip pat geriau suprasti visą padėtį, dėl ko vienaip ar kitaip keičiasi valiutų kainos. Tačiau, kas svarbiausia, susidarę tam tikrą supratimą, galite visada autonomiškai suprasti, kaip keičiasi valiutos ir apsiskaičiuoti jų kursus patys. Tiems, kas visada mėgdavo kažką galvoti, planuoti bei optimizuoti – smagus užsiėmimas. Kaip patiems susikurti valiutų skaičiuoklę?

Sukurti savo konverterį su Excell programa

Visų pirma, verta pastebėti, kad valiutų kursai gali būti labai paprastai paverčiami kitais, kadangi čia reikia tik paprastos formulės. Jums reikia žinoti valiutos, į kurią keisite, kursą ir iš to kurso padauginti esamą valiutą. Tarkime, jeigu euro kursas dolerio atžvilgiu yra 0.9, tada padauginsite turimą eurų sumą iš šio dolerio kurso, ir pamatysite kiek išeina dolerių. Aišku, tikrasis kursas šiuo metu yra ne toks, ir nors doleris smarkiai vejasi euro vertę, tačiau vis tiek dar nekainuoja daugiau už eurą. Taigi, skaičiuoklę galite sukurti paprastoje Excell programoje. Galite padaryti kelias skiltis. Pirmasis stulpelis tegul būna valiutos pavadinimas. Jeigu norite pasilinksminti, šalia galite dėti ir dar vieną skiltį, kur būtų įklijuota šalies vėliava. Galite net įterpti grojantį failą – šalies himną. Jeigu šią skaičiuoklę darote šiaip dėl linksmumo. Dar verta kaip pirmąjį stulpelį dėti numeraciją. Toliau reikėtų viršuje taip pat pirmose eilutėse išdėstyti tą patį, ką išdėliojote pirmame stulpelyje. Natūralu, kad valiutų susikirtimo langeliuose turėtų būti pats rezultatas, konvertavus pirmojo stulpelio valiutą į pirmosios eilutės valiutas. Taigi, kiekviename langelyje reikės įterpti formules. Formules galima įterpti apibendrintai, pasinaudojus specialia Excell funkcija. Viskas, ką reikės nuo šiol žinoti, tai valiutų kursus. Ir tuomet galėsite lengvai panaudoti ir pačią skaičiuoklę.

Skaičiuoti interneto skaičiuoklėje

Taip pat valiutų kursai gali būti keičiami, naudojant pačias paprasčiausias skaičiuokles – jau padarytas skaičiuokles internete. Su jomis labai paprasta, kadangi jas pasidarius galima labai lengvai padaryti visa kita. Tiesiog suvedate skaičius ir jums iš karto pateikia rezultatą, kurio jūs ir laukiate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *