Ko meistrai labiausiai nemėgsta savo darbe

Ar tai būtų skalbimo mašinų remontas Vilniuje, ar kitokio tipo darbai pas žmones, meistrai visuomet turi tam tikrus dalykus, kuriuos mėgsta, ir kurių negali pakęsti.

Skalbimo mašinų taisytojai

Mašinų remontasKo labiausiai nemėgsta skalbimo mašinos meistras? „Tai labai žmogiška, bet labiausiai nemėgstu, kai tenka taisyti mašiną, iš kurios neišpila vandens, ir tuo momentu ji būna su vandeniu. Taigi, reikia rankiniu būdu išpylinėti. O kartais pasitaiko, kad žmonės net būna permirkusių skalbinių neišpylę. Dar labai nepatinka, kada skalbimo mašina įgrūsta į tokią vietą, kad neįmanoma jos išsitraukti, apžiūrėti, pajudinti“, – sako žmogus.

Santechnikai

Nors atrodytų, kad santechnikams galbūt tenka dirbti labai purvinus darbus, bet, kaip jie sako, nėra taip, kad nekenčiamų situacijų būtų labai daug. Vienas santechnikas sako: „Man labiausiai nepatinka nusivilti savimi, kada nerandu gedimo, nežinau, kas atsitiko. Tada tenka keisti nemažą sistemos dalį, kad viskas būtų gerai. Žmonės to dažnai nesupranta ir nežino, kad buvo galima smulkiau panagrinėti ir rasti daug mažesnį ir pigesnį sprendimą. Bet taip visgi būna. Todėl man santechnika yra iššūkis. Aš noriu viską padaryti kuo geriau, optimaliau, pigiau, ne visada pavyksta, tada susinervinu. Paskui kartais net naktį nemiegu ir galvoju, ką reikėjo ten dar pabandyti padaryti, patikrinti“, – sako vyras.

Stogdengiai

Kaip sako stogdengys, labiausiai nepatinka, kai žmonės skambina tiesiog paplepėti ir tą daro ne laiku. „Stogdengio darbas yra sezoninis, todėl kai vasarą šviečia saulutė, tai yra pats darbų įkarštis. Ir tuo metu stogdengys neguli pliaže, net jeigu sekmadienis. Stogdengys keičia stogą, kol neužlijo. Dėl to būna labai pikta, kai žmonės skambinėja šiaip kažko pasiteirauti ir nori labai ilgai kalbėti. Be to, dar nepatinka, kai jie pradeda klausinėti kainų ir reikalauti, kad aš iš akies pasakyčiau darbų kainą ir netgi medžiagų kainą. Žinote, aš nesu pas juos buvęs, to stogo akyse nematęs, neaišku, kokius darbus reikėtų daryti. Čia ne auto servisas, ir jeigu atvažiavote stabdžių kaladėlių taisyti, tai neliepsiu jums ir purkštukus pakeisti. Stoge darysiu tai, kas būtina, ko žmogui reikia. Bet kol nemačiau, tai juk nežinau, kokia ten situacija. Todėl stengiuosi su žmonėmis kalbėti trumpai, konkrečiai, bet, kaip sakau, ne visada pavyksta. Būtų idealu, kad žmonės skambinėtų žiemą, kada tokie meistrai turi mažiau laiko, bet deja taip nepavyksta“, – sako jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *