Kodėl neturite priimti visų vestuvių planuotojų pasiūlymų

Žalias HyundaiNe visi pasiūlymai, kuriuos jums siūlys vestuvių planuotojai, būtinai turi būti priimti. Gal kažkas jums siūlys brangią vestuvinių automobilių nuomą primygtinai, bet jūs štai pasakysite, kad jus labiau gal domina pigi Turbo nuoma, ir pasuksite ten. Lygiai taip pat galėsite pasielgti ir galvojant apie visus kitus dalykus, kurie reikalingi planuojant vestuves.

Galite rasti savo automobilių nuomos punktą

Taigi, ieškoti automobilio nuomos tikrai galite patys. Kadangi planuotojai daug dalykų padaro, kuriuos jums gal sunku padaryti patiems, su kai kuriais jūs visgi galite pataupyti ir apsiimti patys. Geriausia, kad būtų prašymas – tegul vestuvių planuotojai pasiūlo keletą variantų su kainomis, pasirinkimais ir kitomis sąlygomis. Ten gal atsiras ir ši https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma, ir kitos kitų firmų alternatyvos ir taip jūs žinosite, iš ko galite rinktis ir ką galite rinktis.

Kaip jo ieškoti?

Tad jeigu nutarsite, kad ieškote mašinos patys, darykite paprastai. Pirmiausia per Google suraskite visus nuomos punktus. Pažiūrėkite, kokių yra mašinų. Surinkite visų tų įmonių elektroninius paštus, o tada siųskite užklausą visiems, klausiant, ar turi tam tikras mašinas nurodytai datai ir kiek viskas kainuotų. Vėliau gavus atsakymus žinosite, kieno paslaugas ir pasiūlymus imti geriausia.

Neprivalote tiek mokėti už šventines dekoracijas

Dar vienas klausimas dėl vestuvių – ar tikrai jums reikia dekoracijų už 1000 eurų? Juk visai nebloga kelionė po vestuvių jau už tokią sumą išeina. Taigi, galėtumėte padaryti labai paprastai ir tiesiog padekoruoti šventės vietą savarankiškai, o gal su draugais ar giminėmis. Juk vestuvės yra pirmiausia sielos šventė. Ir nėra būtina mokėti daug pinigų už kažkokius vienkartinius papuošimus. Ar puošite bažnyčią, ar namą, ar sodybą, ar tą patį automobilį iš auto nuomos – visada galėsite tiesiog susimokėti gražiai už šventines dekoracijas tiek, kiek reikia.

Pasvarstykite dėl fotografų: ar tikrai jų reikia

Dar pagalvokite ir dėl fotografų, kada jų jums reikia ir kiek jų reikia. Ir ar tikrai reikia? Nors šią paslaugą vestuvėms vis dar visi užsakinėja kaip pašėlę, gali būti, kad tai yra perteklinė paslaugą, už kurią visgi permokama. Argi jūs neturite nuostabiai fotografuojančio telefono? Argi jo neturi kiekvienas svečias? Paprašykite, kad visi fotografuotų, o paskui sumestų į vieną bendrą katalogą. Sutaupysite 3 tūkstančius eurų, o jūsų vestuvių nuotraukos bus unikalios ir ne tokios kaip visų, pagal tą patį modelį.

1 komentaras “Kodėl neturite priimti visų vestuvių planuotojų pasiūlymų

  1. Dėl dekoracijų ir automobilių pritariu straipsniui, iš tikrųjų galima rasti ir gerų automobilių savo draugų rate, ir dekoracijas gamintis patiems. Tačiau ne visi turi laiko ir kūrybos. Apie fotografus pasiginčyčiau.. Vestuvės būna vieną kartą (jei viskas pasiseka), ir tokiai progai tikrai norisi turėti kokybiškas nuotraukas, kai šventė ruošiama gražiam restorane, visi svečiai pasipuošę gražiausiai kaip tik gali, norisi tai ir prisiminti, ir nuotrauką įsirėminti. Su telefonais galime gimtadienius fotografuoti, bet tikrai ne vestuves..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *