Kodėl turėtumėte žiūrėti mokomuosius vaizdo įrašus?

ReklamaMokymo vaizdo įrašai yra puikus būdas informuoti, šviesti ir motyvuoti darbuotojus. Jie taip pat yra veiksmingas būdas taupyti laiką ir pinigus, nes juos galima žiūrėti bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Be to, darbuotojas gali kartoti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek reikia, kol visiškai supras, ko mokoma. Mokymo vaizdo įrašai taip pat turi ilgalaikį poveikį darbuotojams, todėl juos galima peržiūrėti taip dažnai, kaip reikia. Juose pateikiama aiški, glausta informacija, kurią lengvai supranta visi žiūrovai. Dėl šių ir kitų privalumų pateikiame keturias priežastis, kodėl savo įmonėje turėtumėte žiūrėti mokymo vaizdo įrašus. Mokomieji filmukai ir rinkos tendencijos.

Lengviau išsaugoti informaciją, kai ją matote ir girdite.

Žmogaus smegenys vaizdinius vaizdus apdoroja 60 000 kartų greičiau nei tekstinę informaciją. Tai reiškia, kad matomą informaciją daug lengviau išsaugoti ir prisiminti nei skaitomą ar girdimą. Štai kodėl mokymo vaizdo įrašai yra toks veiksmingas būdas mokyti darbuotojus. Jie gali greitai ir lengvai suprasti temą ir ją praktiškai pritaikyti.

Tai įdomesnis būdas mokyti darbuotojus.

Mokymo vaizdo įrašus galima pateikti taip, kad jie būtų įdomesni ir labiau įtraukiantys jūsų darbuotojus nei kiti, nevizualūs mokymo būdai. Pavyzdžiui, jei mokote savo darbuotojus naujos kompiuterio programos, skaityti iš vadovo yra nuobodu ir sunku suprasti. Jei vietoj to turėsite trumpą vaizdo įrašą, kuriame bus parodyta, ką jie turi žinoti, jiems bus daug įdomiau. Jei mokymą padarysite smagų ir įdomų, darbuotojai mokymų lauks, todėl jiems bus lengviau įsisavinti ir išlaikyti informaciją.

Tai veiksmingas būdas sutaupyti laiko ir pinigų.

Mokymo vaizdo įrašai yra veiksmingas ir efektyvus būdas mokyti darbuotojus. Kadangi juos vienu metu gali žiūrėti keli darbuotojai, jie užima daug mažiau laiko nei kiti metodai. Kai vienu metu mokomi keli žmonės, kiekvieną iš jų galite naudoti kaip bandomąją auditoriją. Taip galėsite gauti grįžtamąjį ryšį apie mokymą ir atlikti reikiamus pakeitimus prieš siūlydami mokymą likusiems darbuotojams. Taip sutaupysite laiko, nes galėsite atlikti reikiamus pakeitimus prieš pradedant mokymu naudotis visiems darbuotojams. Taip pat sutaupysite pinigų, nes nereikės visų mokyti vienu metu. Vietoj to vienu metu galėsite apmokyti mažesnę dalį darbuotojų.

Turėsite geriau apmokytus ir produktyvesnius darbuotojus.

Kai darbuotojai yra apmokyti ir gerai informuoti, jie dirba produktyviau, nes žino, kaip teisingai atlikti savo darbą. Tai reiškia, kad galėsite išnaudoti visą darbuotojų potencialą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *