Kompiuteris nešvarioje aplinkoje

Kompiuterių remontasNuolatinis kompiuterio naudojimas nešvarioje aplinkoje – tai viena iš priežasčių, kodėl dažnai pas meistrus atsiduria kompiuteriai ir jiems būna reikalinga PC repair near me, desktop repair. Jeigu norite turėti ir naudoti kompiuterį ilgiau, turite užtikrinti, kad jam pavojaus nekeltų nešvari aplinka. Kuo ji yra bloga?

Nešvarumai į klaviatūrą

Pirmiauisai Mac repair, Mac repairs dažnai prasideda dėl to, kad žmonės labai mėgsta valgyti prie kompiuterių. Jau kuriama daugybė pokštų apie tai, kad žmonės itin dažnai valgo būtent sėdėdami prie savo kompiuterių. Tai nėra jų daiktams ir kompiuteriui naudinga veikla. Trupiniai patenka per klaviatūrą. Pirmiausiai ima strigti mygtukai ir tai jau iškart galima fiksuoti kaip gedimą. Priklausomai nuo to, ko prikrito į kompiuterį, gali būti ir visiškai sugedę viskas. Jeigu krenta nedideli trupiniai, kaip smėlis, jie gali greitai patekti į kompiuterio vidų ir ten kažkur kur nereikia nusėsti, kažką pakabinti. Didesni gabalėliais strigdo klaviatūrą bei įvairius viduje esančius judančius objektus. Jeigu krenta drėgmė, tada būna blogiausia. Ji gali atsidurti ant motininės plokštės, o tada kompiuterį sugadinti netgi nepataisomai.

Nešvarumai per ventiliatorių

Taip pat yra labai svarbu, kad oras, kuriama dirbama, būtų švarus ir tyras. Jeigu nešvarumų bus ore, jie pateks į kompiuterį per ventiliatorių. Lygiai taip pat nešvarumai ten atsiras ir tada, kai kompiuterį statysite ant nešvaraus pagrindo, pavyzdžiui, dulkėto, smėlėto stalo. Mat jie bus tiesiog įtraukti į vidų. Ir dar blogiau, kai kompiuterio dugnas prisiliečia prie nelygaus paviršiaus, kokio nors pūkuoto dekio. Tada nuo jo visi pūkai surenkami per ventiliatorių. Galiausiai jis visiškai užsikemša nešvarumais ir mes girdime, kaip garsiai ūžia procesorius. Kas jam belieka, jis juk taip užkaista, kad vos veikia. Ima labai lėtėti kompiuteris, o perkaitusios detalės vien ataušintos nebūtinai pradeda veikti geriau. Mat nuo karščio gali būti ir įvairių pažeidimų padaryta.

Nešvarumai ant ekrano

Jums patiems bus patogiau, jeigu dirbsite švarioje aplinkoje, kur ant ekrano nekrenta nešvarumai. Jeigu ant jo prilips daug užtrintų musių, jūsų taukuotų pirštų antspaudų, kitokio purvo, tai matysite labai prastai, ir tai nebus geras dalykas. Turite pasistengti kurti tokią aplinką, kad dirbti būtų malonu, kad darbas jums būtų patogus. Taigi, paprasti higienos ir tvarkos reikalavimai ne tik jums leis maloniau jaustis, bet ir galbūt išsaugos kompiuterį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *