Kondicionavimo sistemos Lietuvoje – vis populiaresnės

Nors kondicionieriai lietuvių namuose niekada nebuvo pirmo būtinumo įrengimas. Kadangi Lietuvos klimatinėje zonoje yra keturi metų laikai ir karštasis sezonas trunka ne tiek daug, ištverti nėra sunku. Šilumos siurbliai, tuo tarpu, montuojami į kondicionavimo sistemą, galėtų būti aktualesnis įrengimas lietuvių namams, nes vėsesnis laikotarpis mūsų platumose procentaliai ilgesnis už šiltąjį. Kokie išties šios sistemos privalumai?

Šilumos siurblys -nauja apšiltinimo alternatyva

Oro kondicionavimasOfisuose ir biuruose, ypač esančiuose sostinėje pastatytuose dangoraižiuose, kondicionieriai yra privalomi. Net ir vėses niu metų laiku saulė taip prikaitina stiklines konstrukcijas, kad darbo salygos, neturint kondicionavimo sistemos, taptų nepakeliamos. Senesnių technologijų kondicionavimo sistemos būdavo pritaikytos tik vėsinimui, tuo tarpu ofisus ir individualius miesto namus žiemos laikotarpiu šildo centrinis šildymas. Nors taip yra įprasta, tačiau dalinai nepatogu, kadangi žmogus yra savotiškai priklausomas nuo dviejų termoreguliacinių sistemų, todėl, visai neseniai atsiradusi šilumos siurblių technologija, ypač klimatinėse zonose, kur šaltasis laikotarpis toks trumpas, kad centrinio šildymo nėra ir žmonėms tenka kęsti žemą kambario temperatūrą, padarė dideles permainas. Šilumos siurblio technologija veikia įmontuojant įrenginį į kondicionavimo sistemą. Kai kondicionieriai su šaltnešiu cirkuliuoja šilumą iš vienos erdvės ar patapos į kitą, šilumos siurblys šilumą perneša ir ją tolygiai paskirsto po visas patalpas. Priešingai, nei pavyzdžiui, šildantis radiatoriais, čia nereikia sukti galvos, kad šilumos židinys bus uždengtas baldais ar sumažins erdvę kambaryje. Šilumos siurblys, šilumą pernešantis iš patalpos į lauką vykdo ir atvėsinimo procesą. Jau beveik dvidešimtmetį Lietuvoje veikianti bendrovė UAB „Industek“, bendraudama su garsiausiais pasaulio gamintojais, prekiauja kondicionavimo sistemų, vandentvarkių ir šilumos siurblių įrengimais. Dankin šilumos siurbliai – vieni populiariausių ir vis dažniau besirenkamų tiek komercinių patalpų savininkų, tiek individualių namų gyventojų. Ši produkcija ypač aktuali siekiantiems sutaupyti ir tiems, kuriems svarbu ekonominiai, ekologiniai ir energijos tausojimo klausimai, kadangi gaminys užtikrina net 300 procentų efektyvumą. Kitaip tariant, vienas šilumos energijos vienetas, skirtas šildymo procesu sunaudoti siurbliui, realizuoja tris vienetus šilumos apšiltinimui. Vėsinimo procesas taip pat atliekamas ekonomiškai paskirstant energiją. Per ne itin laiką produkcijos laikotarpį rinkoje, Daikin šilumos siurblius jau įsigijo daugybė žmonių ir juridinių asmenų. Kadangi šiandien kaip niekad sparčiai auga A klasės, naujų statybų daugiabučių skaičius, kondicionavimo sistemos tampa projektų būtinybe, todėl jos montuojamos ir butuose bei individualiuose namuose. Žmonės vis dažniau renkasi ne tik naudoti vėsinimo sistemas, bet ir apšiltinti namus šilumos siurblių pagalba, taip atsiribojant nuo centrinio miesto šildymo. Šiandieninis žmogus yra linkęs savo gyvenimo kokybės procesus kontroliuoti pats, kiekvienas nori reguliuoti savo išlaidas ir aiškiai matyti efektyvumą. Daikin šilumos siurblys – kaip tik tokiam žmogui.

Daikin šilumos siurblys – efektyvus būdas paskirstyti šilumą

Simonos ir Kęstučio šeima sostinėje namą pasistatė pernai. Pora ilgai svarstė, kokią šildymo sistemą į savo būstą diegti, tačiau dėl vieno buvo tikri – kondicionierius bus būtinas, kadangi namo projektas pasižymėjo dideliu stiklo konstrukcijų kiekiu, o tai neabejotinai lemia didesnį patalpos prišildymą vasaros metu. Vandens šildymo sistemą pora įsigijo bendrovėje Smartenergy.lt, kur parduodados akumuliacines talpos, tuo tarpu dėl kondicionavimo sistemos Simona ir Kęstutis kreipėsi į UAB „Industek“. Čia profesionalios komandos pristatyti šilumos siurbliai padėjo apsispręsti, kokią šildymo sistemą diegti naujame būste. Taigi, profesionalai sumontavo Daikin kondicionavimo sistemą su šilumos siurbliu, kuria pora džiaugiasi jau antrus metus. „ Sistema efektyviai paskirsto šilumą, efektyviai vėsina, kambaryje oras gaivus, puikiai išsimiegame, o žiemos metu oras neišsausinamas taip, kaip tada, kai gyvenome centriniu šildymu apšiltintame bute“- teigia jauna moteris. UAB „Industek“ specialistai jūsų laukia išsamiose konsultacijose, kur jums bus patarta, kaip kokybiškai apšiltinti savo būstą ir ženkliai pagerinti gyvenimo kokybę.

1 komentaras “Kondicionavimo sistemos Lietuvoje – vis populiaresnės

  1. Tokiu atveju tikrai svarbu pasirinkti tinkamą vėsinimo sprendimą. Bet pačiam išsirinkti gali būti labai sunku, tai pats kreipiausi į specialistus, kurie padėjo pasirinkti tinkamiausią variantą mano būstui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *