Kreditai internetu – ar apsimoka?

Kokį greitąjį kreditą pasirinkti, kai jų tokia gausybė? Ir apskritai ar imti kreditą internetu apskritai apsimoka? Gal yra kitų alternatyvų piniginėms lėšoms gauti? Tokį klausimą sau užduoda, matyt, neretas norintis paimti kreditą internetu. Pabandysime glaustai atsakyti į šiuos ramybės neduodančius klausimus.

Kredito bendrovių palyginimas palengvina jų pasirinkimą

Greiti kreditaiTai pagal kokius kriterijus vis gi vertėtų rinktis kreditą suteikiančią įstaigą internete? Dažna kredito bendrovė siūlo panašias palūkanų normas kaip ir pas kitus konkurentus, nes vis gi šioje rinkos srityje tvyro milžiniška konkurencija. Dažniausiai kredito bendrovės, kurios išduoda kreditus internetu, siūlo panašias kredito sumas – nuo 50 EUR iki 3000 EUR. Savaime suprantama suteikiamo kredito sumos dydis tiesiogiai priklauso nuo to ar kreditas suteikiamas klientui tiesiogiai atvykus į banką ar kitą kreditus teikiančią įstaigą, ar kai paraiška kreditui gauti teikiama internetu arba SMS žinute. SMS kreditai yra lengviausias būdas pasiskolinti, ypatingai gyvenantiems be interneto ar nemokantiems jo naudotis. Taipogi kai tampate pastovūs ir lojalūs kreditus suteikiančios įstaigos klientais – skolintis dažnai galite ir dar didesnę sumą. Dažniausiai pagrindinis kriterijus imant kreditą internetu yra palūkanos, kurias turėsite mokėti per visą kredito atidavimo laikotarpį už naudojimąsi piniginėmis lėšomis. Dažna greitojo kredito bendrovė naujus klientus vilioja įvairiomis akcijomis – pavyzdžiui – pirmas kreditas nemokamas, t.y. taikoma nulinė palūkanų norma (kokią sumą pasiskolinsite, tokią ir grąžinsite). Atrodo, jog nieko geriau ir negalėtų būti, bet kaip šoje situacijoje išlošia kredito bendrovė? Asmuo pasiskolinęs vieną kartą ir likęs patenkintas suteikta paslauga ar jos greitumu, greičiausiai grįš vėl vos tik pristigus pinigų!

Pažiūrėkime į pagrindines priežastis, kurios gali sutrukdyti gauti kreditą internetu.

  • Jei esate bedarbis – tai daugeliu atveju Jūs gausite neigiamą atsakymą iš kreditus internetu suteikiančios bendrovės;
  • Jei esate skolingas kitam kreditoriui – taip pat tikėtina negausite norimo kredito;
  • Jei esate nepilnametis, t.y. neturite 18 metų. Nors daugelis kredito bendrovių, kurios išduoda kreditus internetu, gali nesuteikti šio nors ir turite 18 metų, nes yra tokių bendrovių, kurios suteikia kreditus internetu tik nuo 20, 21 ar net tik nuo 22 metų amžiaus;
  • Jei anksčiau jau ėmėte kreditą ir negrąžinote jo laiku – Jums taip pat gali būti atsakyta neigiamai, t.y.dėl sugadintos kreditingumo istorijos.

Kredito bendrovių, kurios išduoda kreditus internetu yra begalybė ir kasdien jų tik daugėja, todėl vartotojas iš to tik išlošia. Tačiau reiktų nepamiršti, jog kreditai kaip ir alkoholis ar cigaretės yra daugeliui jau tapę priklausomybe ir tai gali sugadinti žmogui gyvenimą. Reikia tinkamai įvertinti savo galimybes grąžinti kreditą ir padėti savo rato aplinkiniams jei matote, jog jau nesusitvarkoma su šiomis problemomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *