Krūtų didinimo operacija: natūralumo link

DIdesnės krūtysTobulėjant plastinei chirurgijai link natūralumo krypsta visos jos šakos ir procedūros. Ypatingai krūtų didinimas ir jų implantai per paskutinį dešimtmetį stipriai pakito ne tik naujomis natūralesnėmis formomis ir tekstūromis, tačiau ir naujomis technologijomis ir sprendimais. Pasak vieno plastikos chirurgo, gero ir profesionalaus gydytojo darbo nepastebės nė vienas ir išties esti nemažai tokių atvejų, kai apie padidintas moterų krūtines jų vyrai nė nežino.

Formos

Šiandien krūtų implantai išties esti kur kas natūralesnės formos. Anksčiau populiarūs buvę apskriti implantai šiandien beveik nebenaudojami, kadangi moterys norėdamos natūralaus efekto renkasi lašo formo implantus. Natūralumo pasiekimui implantai gali būti įdedami įvairais būdais, prklausomai nuo pacientės pageidavimų, jos kūno galimybių ir norimo pasiekti efekto.

Tekstūra

Pačių naujausių technologijų dėka implantai šiandien ne tik natūralios formos, tačiau ir tekstūros. Visų pirmiausia, seni implantai buvo kur kas sunkesni ir liečiant jaučiamas ryškus skirtumas tarp natūralios krūties ir implanto, todėl krūtų didinimas buvo neįmanomas paslėpti dalykas. Šiandien naujieji implantai yra kur kas lengvesni bei naujai apdirbtos tekstūros, kuri beveik nepastebimai priartina natūralią krūtinę prie dirbtinės.

Nauji sprendimai

Naujausios tendencijos diktuoja drąstiškiausius sprendimus. Vienas iš jų – tai krūtų didinimas riebalais. Skamba ne iš ties maloniai, tiesa? Tai gan nauja tendencija, kurios metu nuo nepageidaujamos vietos nusiurbiami riebalai ir perkeliami į krūtinę arba sėdmenis, išgaunant išties natūralų efektą. Žinoma, skamba kaip labai patogi procedūra – svorio atsikratymas ir krūtinės padidinimas vienu metu, tačiau kita medalio pusė nėra tokia graži, mat organizmas riebalus priima kur kas sunkiau nei implantus, todėl didesnė rizika, kad operacija gali būti nesėkminga. Ši rizika iš karto iškelia klausima ar tikrai verta rizikuoti?

Ilgaamžiškumas

Įdomu tai, jog pasaulinė plastikos chirurgų asociaciją kiekvieną kartą nusprendžia vis kitaip dėl krūtų implantų ilgaamžiškumo, todėl iki šiandien negalima tiksliai atsakyti ar operacija atliekama visam gyvenimui ar tik tam tikram laikotarpiui. Vieni teigia, kad implantus būtina pakeisti po 10-14 metų, kiti teigia, jog implantai gali likti visą gyvenimą, treti teigia, jog implantai gali būti ilgiau nei 10 metų, jei netrukdo žmogaus. Nuomonės nuolat keičiasi, todėl tai pacientui sukelia nesaugumo jausmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *