Kuo Lietuvos poilsiautojus vilioja Palanga?

NT varstytojams nekyla abejonių, kad naujų namų kvartalas Palangoje bus tikrai gera investicija, kadangi į šį kurortą nuolat atvyksta vis daugiau ir daugiau poilsiautojų. Nors kasmet nekyla pasipiktinimo bangos dėl įvairių dalykų lietuviškame pajūryje, visgi tai populiarus kurortas. Kuo gi jis vilioja poilsiautojus?

Nebrangūs būstai poilsiui

Poilsis pajūryjeTiek seni nuomojami kambariai, tiek dar tik vystomi NT projektai – sukuriami taip, kad atitiktų lietuvių poreikius. Poilsiautoja Agnė situacija mato taip: „Tik Palangoje žinau, kad ką išsinuomojau, tą ir gausiu. Kitur, būna, keliauji atostogauti į kokią Ispaniją, iš anksto užsisakai butą, atvažiuoji, o ten visai kas kita, negu buvo žadėta. Lietuviai taip neapgaudinėja, nes tiesiog negali savų taip apgauti. Dėl to yra tiesiog saugiausia čia atostogauti, o ir pigiau tokiu būdu“, – sako jau šiais metais spėjusi saule ir jūra pasimėgauti poilsiautoja.

Sava šalis – smagiausia

Kita poilsiautoja sako, kad nieko nėra smagiau, negu ilsėtis savoje šalyje. „Žiemą aš keliauju ilsėtis į šiltus kraštus. Tačiau vasarą, manau, tikrai reikia džiaugtis tais lobiais, kuriuos turime mes patys. Aš vertinu visas vasariškas atostogas Lietuvoje: tiek šieno grėbimą kaime, tiek vakarėlius miesto baruose, tiek mūsų gražų lietuvišką pajūrį“, – sako moteris.

Iš seniai susiklostę tradicijos

Kita poilsiautojų šeima tikina, kad taip jau susiklostė tradicijos: jų seneliai atostogaudavo šiame kurorte, jų tėvai čia važiuodavo ir veždavosi pastaruosius atostogų. Dabar jie patys yra tėvai su mažamečiais ir čia atvyksta vasarą pailsėti, taip tarsi pratęsdami giminės tradiciją.

Atgaiva emigrantams

Palanga – tai taip pat labai populiari kryptis lietuviams, grįžusiems pailsėti iš darbų užsienyje. Užsidirbę daugiau, jie jaučiasi pajėgūs išsinuomoti ir prabangesnį butą Palangoje, kainos jų nekandžioja. Be to, jiems malonu, kad gali pagaliau atsipūsti tarp savų lietuvių, atnešti kažkiek pinigų ir į mūsų šalies ekonomiką.

Viskas vietoje: jūra, pušys, smėlis

Dar viena priežastis, kodėl žmonės noriai renkasi atostogas būtent Lietuvos pajūryje – tai tas komfortas, kurį suteikia daug dalykų vienoje vietoje, vienu metu. Pavyzdžiui, tikras malonumas yra pasimėgauti mūsų puikiais pušynais, ten pabėgioti, pavaikščioti ar, išsinuomojus dviratį, pasivažinėti. Taip pat smagu, kuomet pajūryje galima ir patenkinti tokius savo poreikius kaip maudynės. Jūra maloniai priima į savo glėbį, jeigu tik oras pasitaiko geras. Švarus paplūdimys – tai brangakmenis, kurį retai rasi natūraliuose kitų šalių paplūdimiuose, pakrantėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *