LED šviestuvai

LED šviestuvai – tai puiki galimybė sutaupyti. Juose naudojamos lemputės sunaudoja net iki 80 proc. mažiau elektros energijos, tad tokio pobūdžio apšvietimas be galo naudingas laukui ar didelėms, darbui skirtoms patalpoms. Populiarėja ir LED šviestuvai, naudojami įrenginėjant namus. Juk gera žinoti, kad įsigyta prekė tarnaus ilgai ir nesukels jokių rūpesčių. Ką turėtumėte žinoti apie LED šviestuvus?

Gąsdina kaina

LED šviesaPagrindinė priežastis, kuri gali atbaidyti žmones, kurie nori įsigyti tokio pobūdžio apšvietimą – kaina. Tačiau vertėtų suvokti, jog kokybiškų šviesos diodų gamyba reikalauja tam tikrų technologinių procesų, kuriems naudojami ištekliai yra bangesni. Tačiau svarbiausia ne kaina. LED šviestuvai dega ženkliai ilgiau už įprastai naudojamus, todėl išvengiate dažno lempučių keitimo. Jie taip pat sunaudoja mažiau elektros energijos ir padeda gyventi ekonomiškiau. O patikrinus stambesnių objektų apšvietimo įrangos bei keitimo kainas pastebėta, jog dažnas lempučių keitimas atsieina kur kas brangiau nei integruoti LED šviestuvai.

Lempučių pritaikymas

LED šviestuvai pritaikomi bet kur: galite įsigyti įleidžiamus, pakabinamus, lubinius, sieninius ar stalinius LED šviestuvus. Tai reiškia, kad be rūpesčių juos integruosite į bet kurią norimą patalpą. Kadangi LED lemputės yra atsparios išoriniams veiksniams, tokiems kaip dulkės, drėgmė ir pan., jas galima naudoti biuro, namų, garažo ar sandėlio apšvietimui.

Draugiškos aplinkai

LED šviestuvai ir juose naudojamos lemputės yra perdirbamos bei neturi kenksmingų medžiagų, todėl nereikės nerimauti, kad joms sudužus pasipils kenksmingos medžiagos, tokios kaip gyvsidabris. Tai ir faktas, kad šios lemputės sunaudoja mažiau energijos išteklių, leidžia drąsiai teigti, jog LED šviestuvai yra draugiški aplinkai bei saugo ekosistemą.

Galimybė reguliuoti šviesos srautą

Sumažinus apšvietimo intensyvumą, daugelis apšvietimo sistemų pradeda naudoti žymiai daugiau elektros energijos. LED šviestuvai, turintys įmontuotą apšvietimo valdymo sistemą, gali sumažinti elektros energijos sąnaudas. Tai padeda lauko apšvietimui ir patalpoms, kuriose šviesos šaltiniai privalo veikti visą parą. Tad norėdami montuoti judesio daviklius, galite nesibaiminti, jog mažindami šviesos intensyvumą, jie sunaudos daugiau elektros energijos. Tai be galo praktiškas būdas, padedantis užtikrinti saugumą komercinėse patalpose ar didžiuliuose lauko plotuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *