Lova – ne tik patogi, bet ir graži

Jeigu norite, kad lova miegamajam kambariui tarnautų tik jums, ir kad joje būtų iš tiesų labai patogu miegoti, pirmiausia reikia išsirinkti tą lovą, kuri tikrai jums geriausiai ir tiktų.

Kokius patogumo poreikius turi atitikti

Miegamojo baldaiPaklauskite savęs, kas jums yra patogi lova. Kokios jums jos reikia, kad galėtumėte miegoti ir sakyti, jog miegate tikrai labai patogiai. Skirtingiems žmonėms yra susiformavę ir skirtingi patogumo, komforto kriterijai. Pavyzdžiui, vienam žmogui svarbu, kad lova būtų labai privati, kad aplink ją eitų užuolaidos ir sulaikytų saulės šviesą. Tai padėtų užmigti. Kiti gal nori, kad lova būtų begalinio dydžio ir galėtų būti tinkama miegoti tikrai labai aukštiems žmonėms. Kitiems labai svarbus natūralus grikių lukštų čiužinys, ant kurio miegant neskaudėtų nugaros. Prieš perkant lovą, gerai įsiklausykite į savo poreikius ir pirkite tik tokią lovą, kuri būtų jums tikrai patogi. Juk tai miegamojo baldas, kurio reikės daug metų, o ne kurį netrukus pakeisite kitu. Tad tegul ir tarnauja ji ilgiau.

Kaip padaryti, kad būtų gražu

Tik išskirtiniai namai gali puoštis labai keistais dalykais. Paprasti namai gali atrodyti tikrai stilingai ir būti verti dėmesio, jeigu pats žmogus tiesiog supranta, ką reikia daryti, kad tuose namuose būtų gera ir gražu. Gal tai jūsų namai jau netrukus bus tokie gražūs ir stilingi? Imkitės kelių pagrindinių namų kūrimo ir interjero taisyklių. Pavyzdžiui, suraskite spalvų paletę, kuria vadovausitės savo miegamajame. Lovų čiužiniai standartiniai yra balti. Tačiau gali būti kitokių spalvų pats lovos rėmas. Taip pat ir lovatiesė gali turėti savo spalvą. Pasidarę spalvų paletę arba ją paėmę iš interneto, galite viską padaryti taip, kad būtų kuo gražiau. Viską, ką į tą kambarį dėsite, praneškite pro tą savotišką „spalvų cenzūrą“, ir būkite įsitikinę, kad viskas čia gražu, paprasta bei tikrai stilinga, atitinka spalvų reikalavimus.

Kiti akcentai miegamojo interjerui

Kokiais įdomiais akcentais verta paįvairinti miegamąjį? Galima pakabinti keletą gražių paveikslėlių, taip pat veidrodį. Pagalvėlės ant lovos irgi gražu, bet tik nepersistenkite. Kartais žmonės taip persistengia, kad patys iš tų pagalvėlių padaro kažkokią parodiją, kai jų būna per daug. Galite miegamajame pastatyti vieną didesnį augalą. Tai gali būti palmės ar fikuso tipo augalas, kuris būtų iš tiesų gražus ir suteiktų jūsų miegamajam gyvybės. Nestatykite televizoriaus – tegul tai būna tik miego erdvė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *