Milano paroda dovanoja įspūdingas nuolaidas itališkiems baldams

Jūs atnaujinote, suremontavote savo namus ir atėjo laikas sukurti norimą idealų interjerą. Tuomet viskas prasideda nuo naujų, gerų baldų pasirinkimo. Kaip žinia kokybiškų baldų įsigijimas – visuomet nepigi užduotis.

Ar realu nusipirkti kokybiškus itališkus baldus su didele nuolaida ar akcija?

Sakoma, kad bet kuris geras daiktas kainuoja brangiai. Gera naujiena ta, kad yra būdas kaip sutaupyti iki 30-40 procentų.

Milano paroda reiškia ne tik naujoves, bet ir dideles nuolaidas

Kiekvienais metais, po prestižinės Milano baldų parodos, visiems trokštantiems įsigyti išskirtinius modernius itališkus baldus pigiau atsiranda puiki galimybė tai įgyvendinti.

Itališkų baldų išpardavimas iš salono ekspozicijos – tai puikiausia proga nusipirkti tai kas Jums patinka, ypatingai žema kaina, tiesiog šią akimirką, be laiko sugaišimo baldų gamybai ir pristatymui iš Italijos į Lietuvą.

Siūlomus minkštų, valgomojo ir svetainės baldų modelius galima pamatyti apsilankius salone arba šioje nuorodoje.

Baldai pigiau

Nauji metai – naujos mados

Naujos baldų mados tendencijos šiems metams gamintojų jau yra apibrėžtos ir apspręstos. Prabangių baldų salonas kaip ir kasmet palaipsniui keičia ir atnaujina savo ekspoziciją, ženkliai pigiau yra parduodami baldai iš praėjusių metų kolekcijų, o pačios patraukliausios naujovės užima jų vietą.

Sutikite, itališkų baldų išpardavimas – tai tikrai maloni galimybė, turint omenyje visus išvardytus sutaupyto laiko ir sąnaudų faktorius, kai kalbame apie dizainerių baldus.

Iš salono parodinės salės siūlomos modernios sofos, valgomojo stalai, kėdės ir miegamojo lovos iš geriausių italų kompanijų. Tai baldai pačių įvariausių stilių: minimalizmo, moderno, lengvos klasikos. Bet kuriam užsakovo skoniui ir bet kuriai namų erdvei.

Verta patiems viską įvertinti gyvai. Klientus maloniai nustebins žemos kainos, juk baldai iš ekspozicijos parduodami už savikainą, o jų kainos yra ženkliai žemesnės nei naujai užsakomų.

Salono ekspozicijos išpardavimas – tai taip pat puiki alternatyva užsakovams, negalintiems dėl skubaus būsto įsirengimo poreikio laukti užsakomų baldų nuo 2 iki 3 mėnesių. Didelis privalumas ir tas, kad prieš nusiperktant visada yra galimybė baldus įvertinti, išbandyti, apžiūrėti gyvai. Visi siūlomi baldai yra puikios būklės ir kokybės, niekuom nesiskiria nuo naujų.

Puikios žemos kainos, laiko ekonomija ir nepakartojamo itališko dizaino prašmatnumas namų interjere. Tai ir yra pagrindiniai išpardavimo privalumai.

Gamta atgimsta ir keičiasi kiekvienais metais – taip ir namų interjerui verta atsinaujinti, teisingai susidėlioti šiuolaikinės mados akcentus namuose. O kas gali būti geriau nei žemomis kainomis siūlomi madingiausi, stilingi baldų modeliai ir komplektai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *