Mitai apie kreditą internetu

Vis dar yra žmonių, dažniausiai vyresnio amžiaus, kuriems kreditai internetu būna visai naujas, nepažįstamas reiškinys. Tada apie jį lengva prikurti mitų, išsigąsti baubų, kurių nėra. Norime šiek tiek prasklaidyti vaiduoklius ir paminime keletą mitų bei juos išsklaidome.

Ar kreditą gali pasiimti bet kas jūsų vardu?

Kreditai - kas tai?Vienas populiarus stereotipas, kurį vis kartoja vieni ar kiti žmonės, neva pažįstantys kokį Petrą, kuriam kreditas internetu buvo nuimtas nuo sąskaitos, nors jis pats to kredito neėmė. Tai tikrai įdomus dalykas, gal net paradoksas – žmonės kartais įsivaizduoja, kad internetas yra nesaugi erdvė ir kas nori, tas tą gali daryti. Tačiau nesaugumo atvejai nutinka labai retai. Čia tas pats, kas gyventi ramiausiame Vilniuje Antakalnio rajone ir kas vakarą bijoti, kad kas nors įsilauš į jūsų butą per šarvuotas duris. Tačiau tokie dalykai nutinka tik kartą per 10 metų, ir tik vienam žmogui. Taigi ir su tais kreditais internetu yra perdedama. Kaip taip nutinka, kad žmogus sako, jog pats neėmė kredito? Gali būti, kad jis pateikė visus savo asmens duomenis, taip pat ir banko prisijungimus kokiam nors nepatikimam žmogui. Tarkime,sugyventinam vyrui, kuris turi problemų su alkoholiu, tada jis ir padaro nusikaltimą bei paima paskolą ne savo vardu. Tačiau, jeigu gyvenate su nesąžiningu žmogumi, jeigu juo pasitikite, tai kuo kalti čia greitieji kreditai internetu? Juk tai ne jie kalti, o tai, kad susidėjote su netinkamais draugais. Jeigu ne tokiu būdu, tai kitokiu jie jums iškrės šunybę. Kitas dalykas – jokiu būdu niekam niekada nereikia viešinti savo duomenų, ypač banko prisijungimų. Galų gale – jeigu niekas nežino jūsų prisijungimų, jeigu negali pasiimti jūsų dokumentų, tai toks dalykas tikrai niekada nenutiks.

Internete visi mato jūsų duomenis?

Kartais seni žmonės bijo naudotis internetine bankininkyste, nes galvoja, kad kažkas mato visus jų duomenis, gali bet kada viską atimti. Tai ne tiesa. Jeigu paisote elementarių saugumo ir normalaus interneto vartotojų reikalavimų, tuomet tokio pavojaus nėra.

Įklimpsite į skolas ir areštuos turtą?

O čia ir vėl viskas priklauso nuo paties žmogus. Jeigu jis laiku negrąžins to, ką pasiskolino, tai žinoma, kad jam gręsianemalonumai. Tačiau argi dėl to kalti tie, kas kažką paskolino? Juk jeigu viską darysite sąžiningai pagal sutartį, tai ir nemalonumų jokių tikrai neturėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *