Modernių kapaviečių populiarumas auga

Netekus artimojo reikia ne tik susitaikyti su netekties skausmu, bet pasirūpinti tokiais reikalais, kaip kapavietės parinkimas, jos ilgalaikis sutvarkymas. Visi nori, kad jų artimieji ilsėtųsi tvarkingoje, gražioje aplinkoje. Įmonė Kapavietes.lt siūlo didelį kapaviečių parengimo asortimentą – modernios kapavietės, nestandartiniai kapaviečių sprendimai padės jums jaustis gerai ne tik dėl to, kad jūsų artmasis ilsisi tvarkingoje, dailioje aplinkoje, bet ir dėl to, kad kapavietė bus sutvarkyta taip, kad jos pirežiūra reikalaus mažiausiai jūsų pastangų.

Kapavietės.lt – modernių kapaviečių meistrai

Jauki kapavietėKapavietės.lt teikiamos paslaugos – estetiškas, ilgaamžiškas, praktiškas kapaviečių sutvarkymas, uždedant granito plokštes, parenkant praktiškus paminklus. Šiandien žmonės vis rečiau renkasi tokias daug priežiūros reikalaujančias kapavietes, kuriose didelis plotas apsėjamas žole, apsodinamas krūmokšniais bei augalais, užpilamas juodžemiu arba skalda. Tokios kapavietės nuolatos reikalauja priežiūros, į kaldą ar juodžemį prikrenta nešvarumų, o ir nuolatinis sodinukų keitimas reikalauja nuolatinių išlaidų. Kodėl vis rečiau pasirenkami tokie variantai – atsakymas paprastas. Į Lietuvą pamažu ateina vakarietiškas supratimas apie kapavietės manimalistinį apipavidalinimą. Žmonės turi vis mažiau laiko kapų priežiūrai, todėl ieškoma solidaus, skoningo, modernaus, tačiau praktiško varianto parenkant aplinką savo amžinybėn išėjusiam artimajam. Siūlomi įvairūs šlaitiniai sprendimai, kolumbariumai ir prabangūs sprendimai, sprendimai įvairioms religijoms. Marmurines plokštes paprasta prižiūrėti. Tiesiog tereikia jas nuvalyti nuo dulkių, o vasaros ar pavasario laikotarpiais – pašalinti medžių žiedų sankaupas. Paprastai gėlėms žmonės pasirenka marmurines vazas, patogias parmerkimui ir atsisako sudėtingų sodinimo sprendimų. Internetinėje įmonės svetainėje veikia ypač inovatyvi paslauga – virtualaus kapo sukūrimas ir priežiūra. Kadangi šiandien beveik visi socialinio gyvenimo procesai persikelia į internetinę, virutalią erdvę, svetainės lankytojai gali sukurti fiktyvų savo išėjusių artimųjų kapą ir suvedus tam tikrus duomenis, šis visada bus pasiekiamas.

Puikus variantas gyvenantiems užsienyje

Vlada Ž. neseniai palaidojo savo devyniasdešimtmetę motiną. Laidojimo procesui moteris grįžo iš Jungtinės Karalystės. „Lietuvoje turime labai nedaug giminių, todėl reikėjo susirasti sprendimą, kuris palengvintų kapavietės priežiūrą“-pasakoja moteris. Ji žinojo, kad jei pasirinktų kapavietės apsodinimą, klasikinį, lietuviškos stilistikos kapo apipavidalinimo variantą, šis su laiku nebeatrodytų dailiai, nes paprasčiausiai nebūtų kam jo prižiūrėti. Kadangi pati Vlada į Lietuvą grįžta tik tris kartus į metus, ji ieškojo praktiško sprendimo. Įmonės Kapavietės.lt siūlomos modernios kapavietės Vladai pasirodė itin patrauklios, todėl ir savo mylimai mamai kapavietę ji sutvarkė su šių specialistų pagalba. Parinko dailų paminklą ir kapą uždengė marmuro plokšte. „Man svarbiausia, kad visada žinosiu, jog mano mylimos mamos kapas neatrodo užmirštas“- pasakoja Vlada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *