Nauji butai pajūryje – komforto ir estetikos dermė

Nekilnojamojo turto pasiūlymai Lietuvoje džiugina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Be to, NT brokeriai pastebi, kad pastaraisiais metais išaugo būsto poreikis mažesniuose miesteliuose, pvz., nauji butai pajūryje perkami kaip vieta šeimos atostogoms arba kaip nuolatinio gyvenimo būstas, mėgaujantis visais kurortinio miesto privalumais. Ekspertai sutinka – gyvenimas šalia jūros, pušynų apsuptoje teritorijoje padeda atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius, gerina sveikatą ir užtikrina aukštesnę gyvenimo kokybę.

Kodėl verta gyventi Palangoje?

Butai pajūryjeNors didmiesčiai vilioja geriau apmokamu darbu ir plačiomis pramogų pasirinkimo galimybėmis, praktika rodo, kad vis daugiau žmonių ieško ramios gyvenamosios aplinkos, kurioje galėtų pailsėti nuo žmonių šurmulio, užterštų gatvių ir nuolatinės skubos. Ne veltui turėdami laisvą poilsio savaitę važiuojame prie jūros, kur galime mėgautis jūros šniokštimu ar kvėpuoti tyru pušynų oru. Deja, atostogos pasibaigia ir turime grįžti atgal į įprastą ritmą. Gyvenimas Palangoje, visai šalia jūros sujungia abu minėtuosius aspektus į vieną – kasdienybė persipina su ramia gyvenamąja aplinka, todėl jaučiate mažiau streso, lengviau atsipalaiduojate ir greičiau pailsite. Naujos statybos namai, įrengti ramioje aplinkoje, yra puikus sprendimas tiek nuolatiniams Palangos gyventojams, tiek į miestą atsikėlusiems naujakuriams. Be to, butų pirkimas aktualus ir labiau pasiturintiems šalies gyventojams, norintiems turėti jaukius namus kasmetinių atostogų metu (nenaudojamas butas gali būti nuomojamas ir nešti reguliarias pajamas).

Ką siūlo NT vystytojai?

Kad būtumėte patenkinti nauju būstu, jo kokybe, estetiniais sprendimais, gyvenamosios aplinkos komfortu ir saugumu, turite rinktis patikimą nekilnojamojo turto projektų vystytoją, pvz., pajurioterasos.lt veikla orientuotos į nuolatos augančius pirkėjų poreikius – modernūs daugiabučiai įkurti struktūriškai patogiose miesto vietose, visai šalia pušynų, netoli jūros, kas užtikrina ramybę, tyrą orą ir poilsį namuose. Kokybiška būstų apdaila ir pilnai įrengti butai atitiks išrankiausiųjų poreikius. Ekspertų parinkti funkcionalūs sprendimai skirti kasdienybės komfortui. Butų įrengimui naudojamos aukštos kokybės medžiagos, modernios technologijos, išsiskiriančios ilgaamže eksploatacija.

Suprasdami gyventojų poreikius, NT vystytojai siūlo funkcionaliai išplanuotus būstus, todėl net ir nedidelės kvadratūros būstas tampa itin praktišku ir komfortišku sprendimu nuolatiniam gyvenimui. Šiuolaikinė architektūra ir dizainerių parinkti sprendimai užtikrina, kad namai darniai įsilietų į aplinką. Kalbant apie estetiką, projekto išskirtinumui naudojamos ąžuolinės parketlentės, ąžuolo masyvo vidaus durys, granitu išklotos laiptinės, natūralios apdailos medžiagos. Visi naujos statybos butai turi erdvius balkonus ir terasas, patogią ir energiją tausojančią šildymo sistemą.

1 komentaras “Nauji butai pajūryje – komforto ir estetikos dermė

  1. Visi nori gyventi naujuose namuose, ypač naujos statybos, o galbūt nusipirkti butą pajūryje nuomai ar sau, tačiau ne visada norai sutampa su realybe. Jei nėra pinigų, galima skolintis. Būsto paskolos dabar su labai geromis sąlygomis, bijoti nėra ko, jei bus tinkamai įvertintos pajamos ir grąžinimo galimybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *