Kuo skiriasi nauji butai Vilniuje nuo senos statybos projektų?

Senos statybos ar nauji butai Vilniuje? Tai klausimas, į kurį vienareikšmiškai atsakyti nėra lengva. Nors naujieji projektai žavi savo puikia estetika ir iki smulkmenų išpuoselėta gyvenamąja aplinka, šių būstų kaina nėra maža. Be to, pirkėjai, vertinantys senos statybos daugiabučius, kalba ne tik apie mažesnę kainą, bet ir apie kitus ne vieną dešimtmetį skaičiuojančios statybos privalumus.

Senos ir naujos statybos projektai – kuo jie skiriasi?

Nauji butai VilniujeSenos statybos butai kainuoja mažiau ir tai yra svarbiausias jų privalumas. Gyvenimas sostinėje žavi plačiomis darbo galimybėmis, siūlo rinktis iš daugybės pramogų ir laisvalaikio pasiūlymų, vesti vaikus į privačias ir valstybines mokyklas bei darželius. Vis dėlto, kad ir kaip viliotų sostinės galimybės, ne kiekvienas pirkėjas gali sau leisti įsigyti naujos statybos būstą, o ilgai taupyti paprasčiausiai nesinori, kadangi tenka mokėti už būsto nuomą. Tiesa, NT ekspertai pastebi, kad kaina nėra vienintelis senos statybos daugiabučių privalumas. Neretai kalbama apie tai, kad tokie projektai yra pastatyti struktūriškai patogiose miesto zonose, netoli viešojo transporto stotelių. Paprastai jie turi kiek erdvesnius automobilių stovėjimo kiemus, gyventojams nereikia papildomai mokėti už stovėjimo vietą. Į privalumų sąrašą patenka ir laiko patikrinti statybiniai sprendimai.

Nors sena statyba turi savų privalumų, nauji butai išlieka neabejotinais rinkos lyderiais, vertinamais dėl itin mažų šildymo kainų, estetiškos gyvenamosios aplinkos, apgalvoto būsto išplanavimo. Tokiems butams nereikalingi skubūs remonto darbai, ilgus metus nereiks galvoti apie namų restauraciją, be to, čia daug dėmesio skiriama naujų gyvenamųjų mikrorajonų saugumui, siekiant užtikrinti ir itin patogias susisiekimo sąlygas. Nauji butai Vilniuje pasirenkami ir dėl savo investicinės vertės, jie ilgą laiką išlaiko savo kainą ir puikiai tinka nuomai. Be to, naujieji projektai siūlo ne tik jaukius ir tvarkingus butus, bet ir iki smulkmenų išpuoselėtą gyvenamąją aplinką, kurioje malonu leisti laiką su šeima ar draugais.

Rinkoje lyderiaujantys nauji butai Vilniuje

Šiuo metu rinkoje dominuoja mažaaukštės statybos nauji butai Vilniuje ir kotedžai, atitinkantys tiek jaunų šeimų, tiek vyresnių pirkėjų poreikius. Paprastai tokios gyvenamosios erdvės suburia sąlyginai nedidelį skaičių gyventojų, todėl suteikia daugiau privatumo ir leidžia gyventi artimoje bendruomenėje. Siekdami realizuoti individualius pirkėjų lūkesčius, naujųjų projektų vystytojai investuota į kokybiškas statybines medžiagas, apgalvotus inžinerinius sprendimus, patogias automobilių stovėjimo aikšteles, išpuoselėtus vidinius namų kiemus. Praktika rodo, kad pirkėjai ypatingai vertina namus, esančius netoli populiarių pasivaikščiojimo erdvių, pvz., Vingio parko ar vingiuojančios Neries.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *