Nauji butai Vilniuje ar nuosavas namas?

Nauji butai Vilniuje – modernūs, erdvūs, šiuolaikiški ir atitinkantys visus gyvenamiesiems namams taikomus reikalavimus. Butai pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis, nedelėmis šilumos sąnaudomis bei kitais teigiamais aspektais. Ir nors naujų daugiabučių namų statyboms ir pardavimams ženkliai didėjant didelė dalis žmonių vis dar svarsto, kur geriau gyventi: bute ar name?

Nauji butai VilniujeRemiantis Registrų centro duomenimis, vis dar gyvenamųjų namų ir atskirų sklypų pardavimų skaičius lenkia parduodamų butų skaičių. Dauguma šeimų nusipirkę sklypus namus stato patys, pasitelkdami profesionalius darbuotojus. Visuomenėje taip pat gajus mitas, jog nuosavas būstas turi būti žmogaus gyvenimo siekiamybė. Deja, bet realybė daugelyje užsienio šalių yra kitokia. Čia tik itin pasiturintys asmenys įsigyja nuosavus būstus, o didžiąją gyvenimo dalį praleidžia namus ar butus nuomodami. Ne paslaptis, jog gyvenamojo būsto kaina didmiesčio centre prilygsta nuosavo žemės sklypo kainai, todėl žmonės dažniausiai atsižvelgia į savo finansinę padėti, gyvenimo būdą ir kitus aspektus, galinčius turėti įtakos, ką įsigyti: butą ar namą su nuosavu sklypu?

Dera paminėti, jog namas reikalauja kur kas didesnės priežiūros negu butas, jį reikės prižiūrėti ir tvarkyti kur kas dažniau nei butą, todėl gerai apgalvokite, ar turėsite tam ne tik laiko, bet ir finansinių išteklių. Kadangi į namo priežiūrą įeina ne tik jo vidus, bet ir išorė, sklypo, aplinkos tvarkymo darbai, prieš priimdami skubotą sprendimą, įvertinkite dabartinę savo situaciją ir jos galimus pakitimus ateityje. Vienas pagrindinių namo elementų – jo stogas, saugantis nuo tokių aplinkos veiksnių kaip temperatūrų kaita, vėjas, sniegas, šaltis ir pan. Buto stogą parenka ir įrengia daugiabučio projekto vysytojų komanda, o štai dėl nuosavo namo stogo ir jo tipo, apsispręsti turite patys. Čerpės – viena populiariausių stogo dangos rūšių, kurią renkasi nuosavus namus turintys asmenys. Jos pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, plačia atspalvių palete ir taip pat čerpės nereikalauja ypatingos priežiūros. Būtent todėl tai yra viena populiariausių stogo dangų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *