Netikri pavojaus signalai

Sakoma, kad atsarga gėdos nedaro, tačiau apsaugos paslaugos ne visada sukelia saugos tarnybas ant kojų tikro pavojaus metu. Labai dažnai pavojaus nebūna, o būna tik atsitiktinumas. Kaip tokių dalykų išvengti ir užtikrinti efektyvią saugą – daugiau informacijos puslapyje manosauga.lt. O kol kas pasakojame apie keletą netikrų pavojaus signalų, kurie pasitaiko gana dažnai.

Netikras gaisras

Saugos paslaugosĮsivaizduokite, nuostabus rytas. Saulė šviečia, paukščiai čiulba, kava kaista, jūs kepate blynus. Visa šeima ar tik jūs galėsite tuojau pasimėgauti tokiais retais pusryčiais, juk paprastai tik nugvelbiate obuolį ir bėgate į darbą. Staiga pasigirsta durų skambutis, nueinate pažiūrėti – kurjeris už durų. Dar labiau apsidžiaugiate – atnešė jūsų ilgai lauktą siuntą. Norite įsitikinti, kad nėra pažeidimų, todėl apžiūrite, ar su ja viskas gerai, kai staiga – pasigirsta signalizacijos kaukimas, išgirstate ir besipilantį iš lubų vandenį. Taip, jūs pamiršote, kad keptuvėje liko blynas. Jis prisvilo, pakilo dūmai, prabilo signalizacija. Kitas žingsnis – jums skambinanti saugos tarnyba ir jūsų panikuojantis balsas, kad viskas gerai, tai tik jūsų pusryčiai dega, gaisrinei važiuoti nereikia. Jūs – ne vienintelis toks žmogus. Labai daug priešgaisrinių signalizacijų sureaguoja ne į gaisrą, o pirmiausia į mūsų prisvilusį maistą, kambaryje užsirūkytą cigaretę, užkurtą židinį ar net užpūstas Chanukos žvakes.

Savininkai pamiršta kodą

Kitas atvejis. Grįžtate į gimtinę, nebuvote čia kelias savaites, neatsistebite, kaip čia viskas gražu ir tuo pačiu nesuprantate, kokio velnio išsikėlėte gyventi į tą sostinę, kur neįperkate tik patį mažiausią vieno kambario butą. Atsirakinate duris, įeinate ir… Pamatote, kad mirkčioja signalizacija, mažėjimo tvarka skaičiuojami skaičiai, jūs turite įvesti PIN kodą. Velnias, koks gi jis? Jūs neprisimenate, ieškote, kur švarke palikote tą popierėlį su kodu… Ir štai, jūs nespėjote, saugos tarnyba gavo pranešimą, už kelių sekundžių jums skambina ir klausia, kas nutiko. Vėlgi – jūs ne vienintelis. Gali būti, kad per gyvenimą į jūsų namus taip niekas ir nesilauš, tačiau saugos tarnyba tikrai bent kartą ar kelis paskambins, nes būsite ne taip suvedęs kodą ar pamiršęs jį suvesti.

Dingusi elektra

Dar nemalonų skambutį iš saugos tarnybos gausite ir tada, kai dings elektra. Tai taip pat nebūtinai reikš, kad kažkas pavojingo nutiko. Gal, viso labo, tame regione atjungė elektrą, nes taiso tinklus, gal už paslaugas nesumokėjote, o gal tiesiog bus nušokę elektros saugikliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *